Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Beşiktaş ... / Fortis Türkiye Kupası

nocom

Öne çıkan mesajlar

olaylar da bize yaradı :) fenerin trabzon maçı büyük ihtimal seyircisiz oynanır şimdi. aurelioya saha dışındaki hareketinden dolayı ceza gelir mi bilmiyorum bakalım türkiyede verildi mi ceza daha önce (isviçre maçında bize verilmişti en yakın örnek ama tr liginde hatırlamıyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

Tümer rezil bir insan bunu anladım.
Bi aralar Fatih Akyel in fenere geldiğinde yaptığı yaranma taktiklerini tümer şimdi yapıyor...
Kavgalarda 2 takımdada oynamış bir topçu olarak ayırmak yerine her olayın içine 30metreden koşarak geliyor atlıyor.
İlk maçtada böyleydi alakası olmayan birçok pozisyona sırf kavga çıkarmak için geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

mehmet sedef büyük hataydı.. gökhan güleç varken niye o tecrübesiz arkadaş böylesine bir maçta?

2. yarı onca golü yemedik, ama işte ans.. nobre sağolsun. futbol da hayat gibi, beklenmedik anda beklenmedik seyler olur böyle.

finalin adı, beşiktaş - kayseri erciyesspor.

[ Mesaj 27 Nisan 2007, Cuma - 00:45 tarihinde, Coldwind tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ahha gülerim işte ben buna :)

Varan 2- Tümer ve Tuncay Baki'ye saldırdı
Beşiktaş'a kupada elenen Fenerbahçeli futbolcuların bir çirkin saldırısı daha

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda çıkışında Tümer ve Tuncay maç sonrası ısoyunma odası koridorunda Baki'ye saldırdı. İki futbolcu Baki'ye yumruk atıp kaçtı. Baki iki futbolcunun da arkasından koştu. Araya girenler baki'yi engelledi.

tuncay sarılıp öpmüştür, tümerde bakiye küfür edip kaçmıştır kesin :)
Sosyal ağlarda paylaş

TRİLYONLUK kezman saçma sapan kaçırdıgı golleri atsa.tuncayın ofsayt olmasına ragmen neyse topu direkten dönmese gol olsa.alexin ayagı kayıp düşmese ve runjeji geçip golu atsa.fener girdigi butun gol pozisyonlarının bi cogunu atabilse.iyi oynadıgı bu maçı kazansa.beşiktaş biraz şanslı olmasa.

fener bu maçı 3-0 kazansa ve beşiktaşı elese

ne ali koç ne o ne bu kimse bişi demicek.lig tv kotulenmicek.futbolcular taraftarlar çirkefleşmicek.selcuk dereli tebrik edilip iyi yönettin denilcek.herkes mutlu mesut beşiktaşa nası koyduk diyicek.sokaklara cıkıcaklar.ateş edicekler korna calıcaklar

ama ne oldu.aslında bu çirkefligin nedeni kendileri.onlarda cok iyi biliolar.milyon dolarlık takımımız var niye başarımız yok.niye 24 senedir tukiye kupasını alamıoruz.avrupada başarılı olamıoruz.nie hala şampiyonlugumuz garanti degil.fenerbahçe suan tutuştu.turkiye kupası gitti.avrupa yok.lig de giderse 100. yılda fenerbahçe karışıcak.herturlu çirkeflige yatıolar işte.

golleri atamadılar.o kadar paralar harcadıkları kezman benim bile atabilcegim golleri atamadı.noldu baki suçlu oldu ibrahim toroman suçlu oldu selçuk dereli suçlu oldu

bırakın artık bunları ya.bi günde oturup kabul edin bişileri
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda çıkışında Tümer ve Tuncay maç sonrası ısoyunma odası koridorunda Baki'ye saldırdı. İki futbolcu Baki'ye yumruk atıp kaçtı. Baki iki futbolcunun da arkasından koştu. Araya girenler baki'yi engelledi.
Yukarda yazılmış görmedin muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...