Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bioshock

Bone

Öne çıkan mesajlar

• 8 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
bioshock'u daha yeni bitirdim de anlamadığım bazı unsurlar var:

bizi niye yaratıp başka bir yere gönderip sonra uçakla geri çağırıyorlar?
koca şehirdeki big daddy ve little sister olmayan herkes neden splicer haline gelmiş? neden böyle birşeyin gereksinimi duyup little sisterlarla çekişmelerini sağlamışlar?
şehirde her yerde karmaşa var, sadece splicerlar var onlar da kafayı tırlatmış. Ama Ryan hala şehir gayet mükemmelmiş gibi takılıyor. sanki geldik de biz bozduk gibi konuşuyor adam. neden böyle konuşuyor? o da mı tırlatmış?
Ryan, Tenenbaum ve Fontaine bu şehrin nesi oluyorlar? Ryan CEO ile Fontaine Gizli ortak felan mı?

Sosyal ağlarda paylaş

Hatırlayabildiğim bazı cevaplar

Ryan şehri kuran ve yöneten.
Tenenbaum ADAM'ın kullanılır olmasını sağlayan bilimadamı ve Little Sistersların yaratıcısı. Bu konuda inanılmaz vicdan azabı çekiyor.
Fontaine bir tacir ama ADAM ve getirilerini kullanarak şehri Ryan'ın elinden almak istiyor.

Ryan şehrin bu halini gördükten sonra hafif kafayı kırıyor.

İnsanların Splicer haline gelmesi ADAM kullanımı yüzünden. Little Sisterslarda ADAM kaynağı olduğundan onları ele geçirmeye çalışıyorlarken Big Baddyler onları koruyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
ben tabiki bunuda geç oynuyorum. yeni başladım daha hatta başlamadım da şöyle bir 10-15 dakika bakındım diyeyim. fakat bir terslik var acayip kasıyor oyun. herşeyi ultra'da oynuyorum her zaman deadspace olsun crysis olsun ne bilim prototype falan verebilirim böle iyi grafikli oyun örneği olarak fakat bunda kısmama rağmen kasıyor bilgisayar anlayamadım. var mıdır bir çözümü?
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

nvidia nın belli kartlarında yapıyordu onu yamulmuyorsam. zamanında bende de olmuştu patch çıkana kadar shader mı bişeyi kapatmak zorunda kalmıştım. gel gör ki patch çıkmadan bitmişi oyun

bu peç bulma konusuna uzağım biraz. neye göre nerden bulacam kendisini? nvidia mı sürücü yeniliyor oyun için yoksa oyun peçi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

oyun patchi bekliyordu millet forumlarda. sanmam tek oyuna nvidia patch çıkartsın. ikisini de son sürüme updatele sorun kalmaması lazım

yada benim gibi kapatıcan shader hedesini buhar havada beyaz karton gibi gözükücek oynıycan asdf

yok böle paketsel anlamda driver updateler oluyor. son update'de batman+prototype+farcry2 birde birkaç oyun daha vardı öyle mi diye sorduydum. saol bakayım kartona tahammül edemiyorum (:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...