Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polat geri döndü

Sensible

Öne çıkan mesajlar

-polat şuradan atlayamazsın
-atlarım ulan
-atlayamazsın kasma
(40 dakika,4 reklam arası sonra)
-atlarım dediysem atlarım
-atla 5 milyon vermeyen top olsun
-atlıyorum izle
(atlar,havada bölüm biter)

-Memati adamları topla gidiyoruz
(Polat ve 7 cücesi Fenerbahçe-Galatasaray maçına gider)

-RACON KESMİYORUM ! , KARPUZ KESİYORUM !
Sosyal ağlarda paylaş

yok bi şekilde izletçekler illa
türkiye polatsızlıga dayanamaz

hayvanat bahcesındekı kaplanların adını polat-elif koyan bi toplumdan bahsedıyoruz.

bence polat alemdar(gerçek ismide bu oldu artık) milletvekili olsun halkımız daha iyi yerlerde görmek ister.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Polat Kutsal Tava'tı bulacak. Tapınak Şövalyelerinin tüm sırları ortaya çıkacak. Ermeni katliamı başlıyacak. Bunu televizyonda izleyip coşan milliyetçi duyguları hassas insan , milliyetçi hassasiyetiyle Elif Şafak'ı öldürecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevimli Ayiciklar Vadisi
Tatilya Cumhuriyeti Maceralari

polat kucuk cocuklarin aileleriyle olan sorunalrini cozucek ve kotu niyetli insanalrla kalemi ve iyilik felsefesiyle savasicak

yada

Ejderhalar Vadisi
Hortum Saldirisi

Polat giridgi bir magrada sihirli gucler kesfeder
artik milletin dusmanalrinin kafasini kesmiycek direk Power Word: Death aticaktir
silahli kapisma sahneleri ise fireball duellolarina donusucek LoLat ustunu gelen pkk lilari chain lightning ile yok edicektir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sen türkiye'den deilsin galiba fenomen haline geldi bu dizi, millet polata ilah gözüyle bakıyo, sana göre bana göre birilerine göre sıradan dizi gibi gelsede türkiye için efsane ve karizma, hatta sinema filmi ile de tescil ettirdiler efsane olduklarını

Ya kime göre neye göre efsane, fenomen? Cahil kahvehane kültürüyle kendilerini yoğurmuş gençliğin faşist duygularla gaza gelme çabalarını polat'ın ilahlaştırılması olarak goruyorum şahsen. Sen bişeyi sevmesen benimsemesende efsane, karizma çok gral vs diyebilirmisin? sanmıyorum.

daha önceki konu dışın'daki kurtlar vadisi yayından kaldırılıyor isimli topicde uzun bi yazım var onu sana tekrar yazmayada kasamıycam ararsan bulursun.

Efsane dediğin godfather'dır arkadaşım, devrim yaratan dunyayı etkıleyen nıtelıklerde bir yapıta efsane derim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...