Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ja kalksın jk2 gelsin diyenler baslıgı

tunca

Öne çıkan mesajlar

JK2 cok pis döve JA yı

JA dar ehrşey sitatiktir dmglar falan , comboalr bebek işidir dövüşlerde öle forcear bile ibicktik cıbırtıktır

Lakin JK2 ölemidir kraldır delikanlıdır pek şahane oyundur.

dualbladed saber'ı bakın hemen kanmayın populist olmayın
Sosyal ağlarda paylaş

1. jk2 de şans faktoru cok dusuk Damage'lar belli maximum 10 dmg oynamakta..

2. jk2'deki bug sayısı .. ja'ya nazaran çok çok düşük.

3. Grafik açısından neredeyse aynı

4. Kötü oynayan birinin ja'da pro birini yenme şansı %5 lerde seyrederken .. jk2 de %1 civarında..

5. JA'da spectator ken yazdığın mesajları herkes görebilir. ve mevcut oyun hakkında yorum yapıp oyunculara tiyo veremezken .. JK2 de spectator olarak her türlü kritik'i ve taktik konuşmasını yapabiliyorsunuz..

6. Ja'da upper'ı yedirdiğinde zaman zaman 1 dmg zaman zaman 100 dmg giderken .. jk2 de yaptığın upper yine sabit dmg götürmekte..

7. jk2 de light kullanırken .. aşşağıdan yapılan sağ sol klavye hareketleri mantıklı bi taktikken karşındakinin defend'ini düşürür.. ja'da adamın lightla istersen her bir yanını doğra vereceğin dmg 50 yi geçmez.. ve defend ini veya attackını bozmadan poke sayesinde instant bir heavy yemen mümkündür..

8. ja'da upper'ın dmg ı 100 e kadar çıkarken .. jk2 de daha dengelidir.. Fakat jk2 deki HJ ve Flip dmg larını ja da asla bulamazsın hatta görsel olarak yedirsen bile dmg olarak asla yediremiyorsun ki bu saçmalıktır..

9. JK2 de alt attack gibi saçma bir düzen yok..

10. JK2 de two handed veya Dual Saber yoktur..

11. jk2 deki oyun ve taktik kombinasyonunu asla ja da bulamazsın ki bu oyundan alacağın zewki üstün ölçüde etkilemektedir..

soylediklrim duel de geçerlidir.. Bir duel ustası oldugumu düşünüyorum ki FFA'da yorum yapmak adına kendimde bir yetki bulamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JK2 cok pis döve JA yı

JA dar ehrşey sitatiktir dmglar falan , comboalr bebek işidir dövüşlerde öle forcear bile ibicktik cıbırtıktır

Lakin JK2 ölemidir kraldır delikanlıdır pek şahane oyundur.

dualbladed saber'ı bakın hemen kanmayın populist olmayın

evet cuce'ye bu konuda da katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...