Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mass sheep

cenx

Öne çıkan mesajlar

Rogueların başı hiç bi zaman magelerle belada değildi ha mage kesmek için über rogue oynamakta gerekmiyordu dandiri bi engineer ve şebek bir mage...

Shadow step değilde yeni gelen cloak of shadow olayı bitirdi.Veletlerde rogue oynayabilsin diye sanırım =)
Sosyal ağlarda paylaş

mass sheep yapan medivh'in babası nielas aran var işte. sokaktan geçene vermezler onu.

priestler paladin forumuna gelip thread açıyor "sizin healingi nerflemesinler ben dmg yapmak istiyorum" diye. değişelim diyeceğim rolleri ama blizz böyle abuk sabuk yaptı paladin ile priestleri..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rogueların başı hiç bi zaman magelerle belada değildi ha mage kesmek için über rogue oynamakta gerekmiyordu dandiri bi engineer ve şebek bir mage...

Shadow step değilde yeni gelen cloak of shadow olayı bitirdi.Veletlerde rogue oynayabilsin diye sanırım =)

bir mage olarak söylüyorum, deadly throw daha bela CoS'dan bana göre. her rogue buna odaklanmıyor ama yapan adamlarda hakkaten iyiyse, deli edebiliyor casterları. hele lvl 70 pvp eldivenleri varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Önceden pvp ve raidde muthistik. Lock bufflandı o bufflandı su bufflandı pvp gitti hadi neyse. Simdi pvede de isimiz bitti gibi birsey. Ne zmn bişey desem karşıdan cevap pom pyro yok sole vuruo yok 1 shot. 3 dk da bir atıcan onu oda critic gelicek de....istemiyorum arkadasım kaldırın su pomu da pyroyu da rahat edelim. En kolay ölen class durumundayken diger herkesin bizim kadar dmg vermesi gibi apuk bir durumu duzeltin....yeter be..mass isyan :P
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer iki karakter karşılaştırmasında ki class'lardan biri rogue'sa duel'dan bahsedilmez. En önemli faktör olan beklenilmeme söz konusu çünkü. Mage reroll'ladım rogue'dan, ve bir rogue'u inanılmaz iyi anlıyor ve üzülüyorum. Dueldayız, ve sen bana ambush yada cheap shot atıcaksın. Bekliyorum güzelim. Elim blink'te bekliyorum seni. Gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbir karakter karşılaştırılmasında duel baz alınmamalı zaten rogue ve feral druidin en büyük artısı budur zaten hiç ummadığın anda tepene binmeleri =)
Yine closun en büyük artılarından bir tanesi mesafe almış casterlara karşı açıp yeniden stealth olabilmenize olanak tanımasıdır ki sanırım en imba tarafıda bu yönü =)

@geffen
Ya aklımdaydı DT ve pvp gloves biliyordum bir şeyi eksik post ettiğimi =) bide intercept kullanmış warrioru dt + ruthlessnes ile hunter misali kite etmek çok komik...
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben orda steadyshot/autoshot zamanlarını dengelemek icin 34905863409458ms latencyli halimle haywanlar gibi kasarken

1 tuşa basıp drain ski açıp harrr harrr harr gözüme gözüme nasılda dmg done da benimle denk oldugunu görünce bir shadow priestin
AASSTTRRR LAAANN geberin amk dedim netekim keza öyle =P
Sosyal ağlarda paylaş

O rogue'un beklenilmeme olayına bir süre sonra alışıyorsun. Eğer ses açık oynuyorsan o klak sesini duymamla blink'e basmam hep bir olur. Refleks oluyor bir süre sonra. Farm yaparken bile gelse ben yolda yürürkende gelse eğer panik birisi değilsen çok kolay kurtulursun. Olay ki panik olup işleri karıştırmaman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...