Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grand Theft Auto 4

nameless

Öne çıkan mesajlar

klavyeyle oynanmaz ha?
yok öle bişi kandırmışlar kuzum sizi.

gayetde daha kral oynanır. aimi istedigin gibi free tutuyosu nbikere oyundan aldıgın zevki arttırıyo oyle auto aim falan oyuncu adamı bozar!

gta dedigin pc de oynanır zaten, bu arada trailer gerçekten olaganüstü. Direkt newyork olmuş şehir. Grafikler güzel, rus mafyası da fena olmaz dıye dusunuyorum. Pcye ne zaman cıkar onu bılmıyorumda 2008 diyorum bende.
Sosyal ağlarda paylaş

GTA serilerini PC'de oynamanın en büyük artısı klavye değil değişimdir. siz konsolcular sabit bir GTA ile oynarkene ben araçların özelliklerini modifiye eder, şekillerini değiştirir bi sürü ekleme yapar ve babalar gibi serbest olan bir oyunu kişiselleştirilmiş haliyle oynarım. bütün oynadığım GTA serilerinde (GTA III ve sonrası elbet) araçlar benim sürüş stilime göre gitti, şehirde hızın alasını yapan aracım da vardı, offroad canavarımda.. ve haritalarda istediğim yerlere rampalar koyduğum için ve istediğim eklentileri yapabildiğim için GTA Vice city'de altımda araba ile yere değmeden adayı dolaşabiliyordum..

nihayetinde hepimiz bi ada değil miyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

GTA3'den sonra nedense GTA serisine soğudum.GTA3'ü sonlara kadar oynadım ama bitirmedim,Vice City'de şu rc helikopterle inşaat patlatığımız göreve kadar oynadım bayıp bıraktım ve San Andreas'i şuana kadar hiç oynamadım.Nedense bunları aramıyorum.

Benim aradığım hala ilk GTA.Onun gibisi yok gözümde nedense,hatırlıyorum babam getirmişti.Babamın bana aldığı son oyunlardır (toplamda 7 oyun aldı zaten :D oyunlarla arası iyi değil ama aldı mı gider orjinal+özel setlerden alırdı ah ah ) , + orjinal olması daha da bir değerli kılıyor.Arada sırada yüklüyorum nedense onu da oynamıyorum.Masaüstünde simge duruyor,ben ona bakıyorum o bana tıklayamıyorum.

Tiksindim oyundan ya...
Sosyal ağlarda paylaş

gtayı ilk oynayıdığımda küçüktüm. hiçbişey anlamadan sadece gezer adam öldürürdüm.

bu arada rockstar gta2yi de bedava dağıtmaya başlamış.
http://www.rockstargames.com/classics/ adresinde aşağıdaki formu hemencecik doldurup indirebülüsünüz

[ Mesaj 01 Nisan 2007, Pazar - 19:27 tarihinde, PrudenT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

vice city'de italyan mafyası vardı
adamımız tommy vercetti süper karizmatik ve gral bi adamdı.

oyunda oldukça başarılıydı

san andreas daha geniş çaplı bir oyun vice city'e göre yani çok daha detaylı çok daha fazla şey barındıran bi oyun ama gangsta olayı biz türk milletini fazla sarmadıgından sanırım fazla begenılmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...