Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yunanistan - Türkiye

Lucky

Öne çıkan mesajlar

süper oldu be. demiştim kazanırız diye valla takıma güvenmeyenler utansın. bu arada tümer maçın yıldızıydı bana göre ama gökhan'ın ve tümer'in attığı goller yenecek goller değildi o ayrı.

volkan da yine yaptı mallığını. bi dünya türk kalecimiz var şart değil artık volkanla oynamak yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
adamlar maç sonunda orta yuvarlağın içine örttükleri reklamı bile ters koymuşlar şaşkınlıklarından :D

hayır onu düz koydular, bizimkiler maçı ters taraftan anlatıyolardı. aslında karşı tribün basın ve numaralı. ama güvenlik nedeniyle tam karşıya almışlar bizimkileri.
Sosyal ağlarda paylaş

heloulusuun helalousun çocuklar!!!11

kim bu spiker ya :))

tebrikler fatih hoca. lütfen şimdi çıkıp adama "iki tane bala gol bi direk var zaten şanslıydı" falan demeyin elindeki kadroyu nasıl kullanmış yunanistanı nası kendi silahıyla vurmuş onları düşünün. ha bir maçtan belli olmaz o derseniz, o zaman bişi demem..
Sosyal ağlarda paylaş

Volkan 2-1 ken çok salakça bi hareket yaptı ve orda maç kırıldı. Çok gereksiz işler yapıyor volkan.4-1 ken gördüğü sarı kartta buna dahil.

Ama gerçekten bu maç çok önemliydi

Yunanlı taraftar Türkiye yi alkışladı. Mükemmel bişeydi.

5 olmasını isterdim.

umarım yunanistana ceza gelecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

tümer karizmaydı, resmen show yaptı, gayreekliler bile üstüne yabancı madde atamadılar, adamın bir duruşu var filan
askere de gitmesin

volkan suxs, gerçi baya bişey yağmış üstüne ama o direkler olmasa, golü izleyecektik; kalemizi de top girmek istemiyordu
bunun yanında baya basdık biz de rahat pas vermelerine imkan tanımadık, hakan zombi mode du ama o saçma pasından manyak bir gol oldu.

walla ön sevişmeli bol pozisyonlu maçtı, iyi ve geç boşaldık.
kolay kolay kalkamazlar bu maçın ardından
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...