Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Babylon Yerine ?

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Şu ünlü babylon sözlük programı var.
İstediğin bir tuşu (ben farenin orta tuşunu ayarlıyorum) ayarlayıp herhangi bir metinde çevirmek istediğiniz metnin üzerinde o tuşla basınca istediğiniz dillerde anlamını veren sözlük.
Babylon dışında aynı işi yapan başka sözlük yok mu?
Bedavasından
???
Sosyal ağlarda paylaş

babylon super bir program...Orjinalini almadim ben, nasil expired olmuyor ( patlamiyor ) ben de anlamadim ,zamninda heryeri kurcaliyp garip garip keyler, crackler yontemler incelemistim babylon icin sanirim pes etti sonunda :) ama ayni seyleri babamin llaptopuna yapmaya calistim o yemedi :) bi tek deneme suresi olan Cambridge ve Oxford un ansiklopedi tadinda sozlukleri calismiyor yok oldular su an, fakat kaliteli tr-eng , eng-eng- tr-deutsch- ve eng-deutsch olmak uzere bi suru bedava sozlugu uzerine kurdum babylonun... e-book okumak icin birebir :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla babylon felan uğraşmıyorum ben de seslisozluk.com kullanıyorum.
eskiden langtolang'ı kullanırdım, böyle spanish to english felan konularında iyi de,
english to turkish veya turkish to english hatta english to english konusunda seslisozluk'un langtolang'a fark attığını görünce seslisozluk kullanmaya başladım.

aslında opera için -seslisozluk üzerinden- babylon tarzı bir eklenti olsa kullanırdım güzel olurdu.
belki de birşeyler yazarak opera'da yapılabiliniyordur, bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...