Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter

Liquid_SnaKe

Öne çıkan mesajlar

Dwarf öneririm, hem homoseksüel goril gibi durmazsın (male acıcaksan hem adha karizmatik, hemde gun+5 oyun sonunda gun kullnırken glancing hitsleri azaltır.

ayrıca stoneformda güzeldir disease/posion/bleed kaldırır,

dispeli olmıyan hunter icin hoştur.

ayınıda lırsın yanına kutup ayısı güzeldir hoştur hep bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de dwarf derim. Yanında snapjaw olan dwarf hunterları görünce çok gülüyorum, acaip yakışıyo dwarfla snapjaw :D
Draeneilerin modelleme çok kötü hakikaten. Bi de çok uzun boylular asdsa. Öyle olmasalar o heroic presence'la gift of naaru işi bitiriyo.
NE'lere gelince, hiç sevmediim bi ırk. Neden diye sorma :P
Sosyal ağlarda paylaş

yaklasik 14-15 aydir hutner oyniyan ve baska bi class oynamiyacak kadar cok seven bi adam oalrak diyorumki

eger endgame istiyorsan veya instance seviyosan hutner acma degmez

serverimdaki belki en iyi hunter benim cok kafa yordum yetenekte var baya ama degmiyor

bi mage hic kasmadan seni dps de katlioken sen ter doke doke mage i anca yakaliyorsun ayni zamanda itemizasyon rezalet blizzard hunterlara resmen uvey evlat muamelesi yapiyor

simdiki kafam olsa ya druid ya priest acardim cunki ikisindede ister damage gidebiliyorsun istersen ehal olup gunu kurtariyorsun

hunter da ama karakteri assan bile yapabilicegin belli ve onuda senin akdar kasmadan daha iyi yapan classlar var

ayrica class in kotu bir sohreti var cunki hunterla level kasmak filan acayip kolaydir

oynamasi coook kolay ama ustalasmasi belkide en zor class
hiperaktif degilsen hic bulasma :P
Sosyal ağlarda paylaş

hunter açacaksan ally da tavsiyem NE dir (dişi aç gözün gönlün açılsın :P )
Millet beğenmese de arkadaşımın hunter ı ile bayağı oynamıştım. Solo oynaması en zevkli classlardan biri.

pve de dps olarak diğer klassların altında kaldığı için hunterların sinirlenmelerine hak veriyorum. Cidden pull dışında bir işe yaramıyorlar.

ama pvp de solo olarak oynanan en zevkli class bence hunter. daha önce belirtildiği gibi oynaması çok kolay ama uzmanlaşması yetenek istiyor.

pvp de en hızlı nükleyen classlardan biri. özellikle 3-5 sn hunter boş bırakılırsa katliam yaratabiliyor.

keşke test server ı gibi bir yerde lvl 70 karakterleri deneme şansı osla da ona göre karakter açsanız. çünkü burda ne desek boş herşey oynayan kişiniz zevkine bakıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten çok zevkli bir class , sağlam build ve gear ayarını yaparsan felaket güçlü oluyorsun... 5/41/15 talent buildi ve dengeli sta/crit/ap gear ile hem zor ölüyorum , oom olmuyorum ve gayette güzel critler çakıyorum... Sağlam talent build ve gear balansıyla gerçekten güzel oluyor... Fazla AP gideyim eşşek gibi vurayım dersen bu sefer hpden manadan kaybedersin çot diye ölürsün, marksmanship olunca zaten crit rate'i yüksek tutman gerekiyor vs... gerekenleri yaptığın zaman en eğlenceli classlardan biri... Ben hala memnunum ve bırakacağımı hiç ama hiç sanmıyorum...
Alliance hunter olayına gelince , dwarf açarsan güzel olur yukarıda arkadaşlar gerekenleri belirtmişler zaten :), draenei ler hakkında birşey bilmiyorum oyüzden birşey demek istemiyorum, ama ben Orc olarak stun yememe şansı ile rogue'lara karşı avantaj ve blood fury ile uçmuş critler atmaktan memnunum :)

Edit : Jaan'ın dediğine katılıyorum , birde zamanlama ve kıvrak zeka olmak gerekiyor, range olayları trap olayları , dotların süresi effectlerin süresi falan... aynı zamanda elinin çabuk ve kolay iş yapması... ama zamanla alışıyorsun, oynaması kolay olduğundan :) İnsanların seni istememesi gibi birşey yok, tam tersine trap olan şey yüzünden yeterli sürede damage yemeden vs CC yapabiliyorsun , ben karazhan raidlerinde ve instancelarda çok rahat yer kapıyorum :) biraz oynama tarzına da bağlı tabi :)

[ Mesaj 11 March 2007, Sunday - 02:38 tarihinde, MADBOY tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...