Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

ilk sezon birazcık amatörce bu arada, bir de olaylar parça parça falan gidiyo ama sonradan çok daha güzel oturuyor konsept, ilk sezonun sonlarına doğru güzelleşiyor, 2-3 efsane, sonrasında zaten aşıyor kendini.

Soundtracki de genel olarak inanılmaz dizinin. Rock falan seviyosan bayağı sevecen :)
Sosyal ağlarda paylaş

bölüm gerçekten çok iyiydi.

bu final yorumum.

chuck tanrı değil bence.alakası yok.
dean'in de dayak yerken bile sam'i bırakmamasına rağmen sam çukura düşünce lisa'nın yanına gitmesi ilginç. ki söz verdim diyor ama söz vermedi ki.

bi de sam'in lucifer olarak geri gelmesi biraz saçma olur bence kafesten nası çıkıcak? olsa olsa tanrı bir şekilde sam'i göndermiştir geri, dean'i gönderdiği gibi. ama o zaman asıl michael'ı geri alması gerekirdi.

bu da mich-lucy karşılaşma yorumum

yani fanlığımı bir kenara bırakıyorum da tüm sezon kıyamet havasını çılgın bir şekilde yaşatan senaristin mich-lucy karşılaşmasını bakışarak yaptırması baya tırt olmuş ben böyle görkemli birşey bekliyodum açıkçası.

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

ilk sezon birazcık amatörce bu arada, bir de olaylar parça parça falan gidiyo ama sonradan çok daha güzel oturuyor konsept, ilk sezonun sonlarına doğru güzelleşiyor, 2-3 efsane, sonrasında zaten aşıyor kendini.

Soundtracki de genel olarak inanılmaz dizinin. Rock falan seviyosan bayağı sevecen :)

Öyle görünüyor sezon 1 zaten bu hafta sonu bitirirm :D 2-3 bundanda güzelse düşünemiyorum artık onları çünkü sezon 1 2 bölüm izledim çok güzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben cok begendim bu son bölümü, enfesti.

ffs

sam lucy olarak dönmedi bence.
komple 1 sezon boyunca yer verdiler bu lucy - michael geyigine.
daha da fazla bu kovalamacaya yer vermezler heralde. versinler aslinda iyiydi böle, hep yatak alti canavarlarini öldürmesinler. konsept güzel.
gaddemmit! nasi beklicez eylüle kadar.
castiel de aga olmus, gz.

Sosyal ağlarda paylaş

son 3 bolumu birden izledim
(:

emp castiel baya iyi olmus gibi
bide su bobby ciksa artik diziden =
sam lucy olarak donmedi bence god normal bi sekilde gonderdi <:
heralde michaelda fail oldu cast archangel gibi bisi olur

yeni sezon cok eglenceli olacak gibi
hem demon hem angel side baya bi degisecek crowley flm basa gecebilir gibime geliyor

bide kari isteriz bu sezon cok yetoydu jo anna flm vardi ama old ruby bela gibi hatun isteriz :>

Sosyal ağlarda paylaş

Abi diyorsunuz ya bence bu böyle, bu adam bu, bu yüzden böyle oldu falan diye. Ama aslında o kadar bariz belli ki senaristlerin bile neyin ne olduğunu hakkında bir fikirleri olmadığı. Yani şu bölümü al, güzel bölümdü fena değildi, o son sokak lambası sahnesini bi de puf sahnesini çıkar, dizi finali oluyor. Onları koy, 6. sezona kapı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...