Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

death (tu)

high kick's fine, boobs need work
sdfas ilahi bobby

catielin vessela da yazik oldu, iyice yerlesti adam cikamicakta simdi.

Yine çok çok iyi bölümdü de, nasıl desem biraz zorlama oldu gibi. Çok hızlı geçtiler, pestilence falan 5 dakkada beşiktaş oldu bi anda... Yani ne bileyim genel olarak horsemen zaten düşündüğümden daha güçsüz gibi.

Death hakkaten başarılı, gerek tip gerekse senaryo olarak. Ama yine de o da aceleye gelmiş gibiydi bayağı.

Castiel'in vessel'a gelince

zaten zamanında o adam ölüyordu yani öldü sayılır, ölmek yerine vesselı verdi işte Cass'a kızını kurtarmak için, hatta o sırada da Cass uyardı yüzyıllarca hatta sonsuza kadar kalabilirim bu vesselda ona göre diye, adam da kabul etmişti o yüzden problem yok. Ama kısa süre içinde tekrar güçlerini istiyoruz tabii.

Sosyal ağlarda paylaş

6. sezonda bitse bari artık eauh
20 bölüm napıcaklar acaba koca sezon şimdiden merak etmeye başladım

crowley iyiymiş bu arada, baya delikanlılık yaptı ama bi pislik yapacak heralde ki şimdi böyle güvenlerini kazanıyor, rudy gibin
gerçi rudy gibi kapçık ağızlı değil gayet delikanlı portresi çiziyor ama olsun
death'in olayını çok sevdim eauh herif direk baymış oyuncak mıyım lan ben diye, helal dayı dedim

Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

6. sezonda bitse bari artık eauh
20 bölüm napıcaklar acaba koca sezon şimdiden merak etmeye başladım

crowley iyiymiş bu arada, baya delikanlılık yaptı ama bi pislik yapacak heralde ki şimdi böyle güvenlerini kazanıyor, rudy gibin
gerçi rudy gibi kapçık ağızlı değil gayet delikanlı portresi çiziyor ama olsun
death'in olayını çok sevdim eauh herif direk baymış oyuncak mıyım lan ben diye, helal dayı dedim

ruby, rudy değil.
Sosyal ağlarda paylaş

s6 hakkinda teori

6. sezon çok yüksek ihtimalle tanrıyı kapsayacak, sam&dean lucifer'i alt ederse-ki edeceklerdir- death serbest kalacak, e death'in anlattiklarina bakilirsa diğer kardeşleri gibi siradan bir atli değil hatta tanridan da öte olabileginden bahsetti emin olmasada. gerci o zamanda ufak tefek senaryo hatalari cikar; misal, luci bir buyu ile onu kendine baglayabildiyse baskalari da yapabilir vs..

ama nedense içimden bir ses tanri vs death olayina karisacaklardir winchesterlar diyor. e zaten bir o kaldi yapmadiklari. gibi geliyor bana yoksa suphen mi var?

Sosyal ağlarda paylaş

valla kendi mitolojilerini yazıyorlar artık bu yüzden yorum yapmak tahmin yürütmek zor şöyle ki:

herkes kıyametin kopacağını bilir, inanışlara göre farklılıklar gösterir ama biliyoruz böyle bir şey olacağını. neden biliyoruz? çünkü kutsal kitaplarda kopacak deniyor. buradaysa bir şekilde adamlar bunu önlemeye çalışıyor belki de önleyecekler. death diyorsunuz bizde melek diğer tarafta horseman alayı tık diye öldü deathse tanrıdan bile eskiyim bir gün onuda öldüreceğim diyor fln. şu iblis amcamız death için çalışıyor bizim elemanları iyice gazlayıp luciferin kucağına sami oturtacaklar bakın onu söyleyebilirim. hiçbir şey değişmeyecek işin sonunda, kahraman gibi ölecekler. yorum yapılmaz dedim yaptım yine asdklas

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...