Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Harika bölümdü,

5x8

Bu kadar alakasız bir konuyu ana konuya bağlamaları ve Trickster'in aslında Cebrail çıkması (tu)

Yani sonda anladık aslında hemen hemen sezon finalinde 3. güç olarak bizim elemanlar gelecekler,Cebrail'i de yanlarına çektiler büyük ölçüde ve ileride yine yardımı dokunacaktır.

BÜYÜK DAYAK GELİYOR BEYLER

Sosyal ağlarda paylaş

kafa mı kaldı saat 4 ahahah 3 sağol düzelttiğin için neyse:

azrailide mahşerin 4 atlısının aksiyonları sırasında gösterirler. insanlar öleceği için baya işi olacak. bu işin sonunda bence bizim tayfa arch angel olacak. bir şekilde sistemi düzeltecekler. ya da bizdeki gibi rafael sura üfleyeceke güm gitcek :D

Sosyal ağlarda paylaş

gabriel

hayır trickster hep gabriel di. "my own witness protection" diye açıkladı zaten trickster olarak yaptıklarını.

ayrıca "neden sizle bukadar ilgilendiğimi zannediyorsunuz" diye bi laf etti. dean in ve sam in michael ın ve lucifer ın vesselları olduğunu zaten biliyordu. en başından beri, doğumlarından beri. bi bölümde dean i devamlı öldürmesi falan hep sam i hazırlamak içindi kıyamet gününe.

ayrıca john winchester ın tanrının vessel i olarak geri dönmesini istiyorum diziye. süper olur. diziden çok erken ayrıldı.

Sosyal ağlarda paylaş

John Winchester

John Winchester olayını ben de çok istiyorum. Tanrı'nın vessel'i olarak dönmesi mümkün, ne de olsa dean'den daha dayanıklı güçlü ve zekiydi, cehennemdeki performansları göz önüne alındığında.. Cehennemi de tırmanarak çıkmıştı ilk bölümde..
Artık John'ın çocukları ve Tanrı'nın çocukları ikilemesi de uyumlu olur..

Off ilginç olurdu.. Ama sanırım o kadar abartmazlar.. Tanri yenilmez felan kabul edildiği için, hani istese olur hesabı..

Sosyal ağlarda paylaş

john ve final için tahmin

bir şekilde aile tekrar bir araya gelicekmiş gibi hissediyorum ben. john için de beklemedeyim ben mutlaka göstericekler ama ne zaman olur bilemiyorum.

tanrı vessel olayı olmaz çünkü melek girdikten sonra içine baya zarar görüyordu beden. tanrı girse ne olur kimbilir.

john a peygamber gibi bir görev verebilirler. isa nın geri dönüşü ile ilgili bir hikaye görebiliriz.

Sosyal ağlarda paylaş

john

john bence zor gibi.Çünkü tek kurtuluş olarak tanrıya ulaşmak gibi gösteriliyor en azından cass tarafından.Zaten gelen giden kurtuluş yok çıkar yol yok vs vs yaklaşıyo olaya.Şimdilik tek kurtuluş tanrıya ulaşmak gibi görünüyo bu noktada john tanrıyla bağdaştırmak zor olabilir.Peygamber olarak belki gelebilir ama bana o da zor gibi geliyo

Sosyal ağlarda paylaş

cevap

tanrı gelmez diziye yapmayın o kadar uçmazlar. peygamberler görememiş melekler görememiş winchester kardeşler mi görecek? kıyamet alametlerini falan gösteriyorlar ama kıyametten önce mesih inmeliydi. o babaları olarak gelebilir mesela. ama şimdi karıştırıyorum bizde deccal fln geliyor ben tanrıyım diyor sonra mehis gelip öldürüyor onu fln. hristiyanlıkta mesih ne zaman geliyor bilmiyorum. bilen birileri açıklarsa ona göre yorum yapılabilir ama kesinlikle tanrı dünyaya fln inmez. meleğin sesini duyunca sağır oluyorlardı gören göz kör oluyordu tanrıyla karşılaşan beden direkt yok olur hatta komple şehir fln yok olur yani neydi musa a.s için dağa mı iniyordu dağ toz buz oluyordu. tabi hristiyanlıktaki inanışı bilmiyorum atmıyım şimdi de gelmez yani.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...