Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Son sezon olacak gibime geliyor. Anne kim oldugunu ogrenemeden bitecek bence dizi.

öyle yaparlarsa şaşmam yani :) ama yinede pek ihtimal vermiyorum.

bence bu sezon bitmesi iyi olacak, iyice raydan çıktı dizi zaten. tamam elbette arada güzel espriler çıkıyor ama miadını doldudu bu dizi artık. bu sezon vasatı geçemedi bence, geçen sezonda çok başarılı değildi zaten. tabi genele bakarsak şu ana kadar izlediğim dizilerin arasında en sevdiklerimin arasında yerini alıyor o ayrı :)
Sosyal ağlarda paylaş

son bolum

öeh sonunda.
yeterdi yani hakkaten
son bolumdeki o igren halleri benim daha cikmaya basladiklari andan itibaren gozumun onunde.
gayet iyi oldu, oyle uydurma, igrenc alakasiz biseyi koyarsan olmaz, afedersin seyde kelebek gibi duruyorlardi.
stelladan sonra dizidne nefret ettigim bi donem de budur.

Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

başlangıç güzeldi de sonunda yine sıçtılar. "duygusal dizi değil olm bu, komedi lan" demesi lazım birilerinin. sit-com olayının sadece situation kısmını aldılar yine sonlarda :/
battlestar'da aksiyon yok diye aglayanlara basvur abi, onlar sorumlu bu tur islerden ehue

ya ne bileyim fena degildi bu bolum de, son 10 bolum hic olmasa ana hikayede hic birsey degismezdi yani bu da sinir ediyor beni, oturup cocuklarina anneleriyle tanismasinin hikayesini anlatiyordu, e bu barney-robin ne mesela boyle optional quest gibi. bitirsinler de kurtulalim bok oldu artik iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:

son bolum

öeh sonunda.
yeterdi yani hakkaten
son bolumdeki o igren halleri benim daha cikmaya basladiklari andan itibaren gozumun onunde.
gayet iyi oldu, oyle uydurma, igrenc alakasiz biseyi koyarsan olmaz, afedersin seyde kelebek gibi duruyorlardi.

sevindim yaa beyenmene garip bi şekilde rahatladım yani
Sosyal ağlarda paylaş

HIMYM'da şimdiye kadar duygusal olmayan bir final olmadı. Arada da hep böyle karakter gelişimi bölümleri olmuştur. Önemli olan o duygusal sahnelerde bile aslen komedi olduğunu hatırlatması. BSG ise bütçesi yetmediğinden minareye kılıf uydurdu. Grey's 6. sezonunda, onda bile BSG kadar ağlanmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:

son bolum

öeh sonunda.
yeterdi yani hakkaten

+n

Bundan sonra dizi daha güzel olacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:

Beyt said:

Anneyi zaten görmemiş miydik bi sezonda??Yine böyle kids ebele höbölö falan diye başladığında geldiydi çocukların yanına. Sarışındı hatta yanlış hatırlamıyosam.

Abi baya casual izliyorsun sen muhtemelen =)

evet aynen öyle üstünkörü eğlenmek için izleyip kapatıyorum direk. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...