Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Net bi sekilde anne robin degil. cocuklara bosuna aunt robin diye anlatmiyor ted, yok eger boyle devam eder bilmem kacinci sezonda dizinin son bolumunde " kids, i made you a big jok, you know what aunt robin is your ma. eheh." gibi biterse stephen king'in mezarina isemeye gittigimde hav ay met yor madir senaristlerinkilerini de ziyaret etmek zorunda kalacagim.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
Dizi bittiğinde anne Robin çıkacak. Önce bir "BEN DEMİŞTİM" çekeceğim. Sonra bunu son bölümü beğenenler için hazırlayacağım en kötü 10 HIMYM bölümü konulu mesajım takip edecek.

Çocukların özellikle kızın Robine aşırı benzemesi dolayısıyla benzer düşünce, daha doğrusu ümidim benim de var. Öyle çıkacğaını hiç sanmıyorum ama keşke Robin çıksa anne diyorum.

Ama son bölüm başarılıydı bence gayet güzeldi. Ha epic bi bölüm değildi.

Benim için zaten dizinin tavan noktası, en aşmış bölümü 1x10 - The Pinaple Incident'tir.
Sosyal ağlarda paylaş

robin olabilir pek tabi, dizi bu, istedigi gibi değiştirir senaryoyu."yalandan auntunuz dedim" der , kodadı olarak robin demiştir 4 sezondur asıl adı başka bişey çıkar robinin falan filan. olabilir yani.
ama ben robin olacağını sanmıyorum :>
dizinin de yakın zamanda bitmesini istemiyorum mümkünse.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Benim için zaten dizinin tavan noktası, en aşmış bölümü 1x10 - The Pinaple Incident'tir.

Masticore said:
Benim için tavan bölümü
2. sezondaydı hangi bölüm olduğunu hatırlamıyorum. Ted evini taşımak için kamyon kiralıyodu çalınıyordu fln... anladınız siz :P izlemeyenlere ayıp olmasın anlatmıyım daha

Kesinlikle en iyi 2 bölüm. The Esca-Laid, 69 Wheeler. Orda gözümden yaşlar gelmişti resmen, tekme üstüne tekme yemiş gibi hissetmiştim herif saydıkça.
Sosyal ağlarda paylaş

off cidden korktum robin'i sarı bi şemsiyeyle gördüm ve o an onunla evleniceğimi anladım falan gibi bişey derse diye.

ama zannetmiyorum, diyorum robinle barney olucak sonunda, ted'e de yeni biri gelicek, muhtemelen sarı şemsiyeyle tanışıcaklar ve biticek dizi, hani o karakteri tanıtırlar mı çok bilmiyorum sanmıyorum da çok ısınamayız kendisine gibi geliyor stella'ya bile ısınamadık

yani en azından ısınan kimse görmedim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...