Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

www.tedmosbyisnotajerk.com var bir de =), victoria kurmus, bayagı komik, özellikle conan o'brien kısmı =)

317

bu bolum oncekilere gore guzeldi bayagı ama o "goat olayı 30. yas gunu degil 31. yas gunu" geyigi komik degil, aptalcaydı bence :

edit: otomatik link yapma olayı kalkmıs mı yaw ?

edit2: conan o'brien'lı kısmı kaldırıp coming soon demisler, neden anlamadım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Süper bölümdü. :)

3x17

Guess who nailed the chick from metro news last night?

Legendary başladı, bomba gibi gidiyordu ama tabii Ted'in kızgın olmasıyla komedi yerini gerginliğe bıraktı. O sahneler bile güzeldi, olay zincirine oturmuştu. Ha bir de You mean what position?, Who punches someone in the groin ?!
:D

Goat'a gelelim. Uzun süredir bekliyorduk, güzel bir süpriz oldu. Komik bir şekilde bağlamak yerine flashforward şeklinde kullandılar ki bence muhteşem oldu:

Keçi 30. değil 31. doğum gününde vardı ve Robin'in elbisesini yiyordu çünkü Robin o evde yaşıyordu. Yani bir sene sonra Robin o evde yaşıyor. 2 senedir anne Robin diyorum, dinlemiyorsunuz :P

Sırada Pineapple'ın gizemi :)

Site süpermiş, slutty pumpkin! Bu arada Ted'in THE BELT'i kazandığını da onaylıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi herkes Ted'e bindirmiş bende sevmiyorum ama BRO Code ihlali var. :) Süper oldu dizi tekrardan.

Yukarıda ki Teoriye itinaden

Abi Marshalla Lilly sürekli başka eve taşınıcaz diyip duruyor. Direk Roommate olayıda olabilir Ted ile Robin'in olayı. Cunku Robin ile muhabbetinden hafif kankaya bağlıyolar gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

kfg said:
www.tedmosbyisnotajerk.com var bir de =), victoria kurmus, bayagı komik, özellikle conan o'brien kısmı =)

317

bu bolum oncekilere gore guzeldi bayagı ama o "goat olayı 30. yas gunu degil 31. yas gunu" geyigi komik degil, aptalcaydı bence :

edit: otomatik link yapma olayı kalkmıs mı yaw ?

edit2: conan o'brien'lı kısmı kaldırıp coming soon demisler, neden anlamadım ?

Geri Sar

Oh wait, Robin wasn't "living" here on my 30th birthday...

Sosyal ağlarda paylaş

the goat

ya tamam foreshadowing yapmıs ok de, sacma olmus bence, baska sekilde yapabilirdi onu... yani bolumun ismi bile "The Goat" ve islevi olmayan tek sey goat'du yani bolumde =), "The Bro-code" falan olabilirdi bariz isim... bolum uzun zamandır izledigim en iyisiydi, ama o kısmı tatmin etmedi beni iste...

edit: ayrıca goat 31. yas gunundeyse 30. yas gununde tam olarak ne olanları da anlamadık, 30-31 karısık bir yas gunu anlattı (1 sene boyunca evde beslemedilerse o goat'u tabii)...

Sosyal ağlarda paylaş

kfg said:

the goat

ya tamam foreshadowing yapmıs ok de, sacma olmus bence, baska sekilde yapabilirdi onu... yani bolumun ismi bile "The Goat" ve islevi olmayan tek sey goat'du yani bolumde =), "The Bro-code" falan olabilirdi bariz isim... bolum uzun zamandır izledigim en iyisiydi, ama o kısmı tatmin etmedi beni iste...

edit: ayrıca goat 31. yas gunundeyse 30. yas gununde tam olarak ne olanları da anlamadık, 30-31 karısık bir yas gunu anlattı (1 sene boyunca evde beslemedilerse o goat'u tabii)...

Abi bence goat yoktu bile o sene, karıştırmış adam, vardır bişeyleri diyecem de, nolcak yani.

Sosyal ağlarda paylaş

3-17

Öyle bahsediyor evet, muhtemelen barışacaklar bir süre sonra arada da birkaç bölüm Barney'in kendini affettirmesini izleyecez.

Ancak arada birkaç güzel satır arası vardı. Ted'in 31. doğumgününe gönderme yapılması dizinin 4. sezonunu da garantiledi bence. Bu sezon sonunda bitirileceği düşünülüyordu, iyi oldu.

Aslında Lilly ve Robin'in bile Barney'le yatmak için çıldırdıklarını öğrendik ki güzel bi detay bence bu.

İlişkilerinin devamının olmaması bence güzel oldu Barney ve Robin'in.

Ted'in olayı öğrenince Robin'in gözüne girmek için olgun ayağına yatması ve Barney'e yüklenmesiyse bence Ted'in hala Robin'e boş olmadığının göstergesi.

* * *

Bunun dışında birkaç teori üretmiştik geyikle karışık. Geçen bi arkadaşı "oğlum Barney ölüyo zaten 3. sezon sonu" diye keklemiştim. Sonra da öyle detaylar sundum ki lan aslında çok mantıklı bir son olurmuş gibi geldi.

Düşünsene, hiçbir flashforwardda barney yok, ama çocuklar en azından isim olarak biliyorlar, demek ki araları da kötü değil. Barney ölüyor cenazesinde Ted de karısıyla tanışıyor öyle bitiyor demiştim. Hatta sezon 1den beri planlanıyo bu o yüzden Barney cenazelerde takım giymem çünkü o yaşamla ilgilidir diye nutuk çekti. Cenazesinde de kimse takım elbise giymiyo falan demiştim. Sonra düşündükçe oha çok tutarlı bir son oldu diye düşündüm.

Ama nedense içten içe hep Ted ve Robin'in sürmesini, annenin Robin çıkmasını istiyorum. Her ne kadar aunt robin falan diye geçse de, süper bir çiftler, hele o 1. sezon efsanevi bölümlerinden sonra başkası çıksa üzülürüm. Çocuklar gerekirse evlatlık olsun o yüzden teyze diye çağırsın ama anne Robin çıksın yani :)

Sosyal ağlarda paylaş

teyze, amca filan.

Abi Ted ve Robin olmaz bu saatten sonra, hani ne yapsalar mantıksız olur ki, teyze olmuş bir kere Robin.

Barney'le Ted de gelecek bölüm barışırlar büyük ihtimalle. Hani bilemedin öteki bölüme.

Ayrıca Ted abarttı biraz, Barney'e verdiği tepki fazlaymış gibi geliyor bana. Hoş, Bro Code ihlali mevcut ama, yine de fazla yani.

Keçi geyiği yetersiz olmuş ayrıca, tabii gelecek sezonu müjdeliyor olduğu için görmezden geliyorum. =p

Sosyal ağlarda paylaş

Son bölümde başka bi düşündürücü olayda.Robin'in çamaşırlarının ted'in(marshall'la Lilly'nin taşındıgını farz ediyorum) evinde ne işi var?

hatta
Robin 31. doğum gününde Ted'le yaşıyormuş
530
00:21:08,300 --> 00:21:10,160
Robin wasn't living here on my 30th birthday.

531
00:21:10,230 --> 00:21:11,560
When did this happen?

532
00:21:11,630 --> 00:21:14,930
Oh, wait, the goat was there on my 31st birthday.

533
00:21:15,000 --> 00:21:16,760
Sorry,I totally got that wrong.

Sosyal ağlarda paylaş

Saçma bence

Daha önce Barney Robin'e yazıyodu, hatta lasertag oynarkern arayıp hızlı bişekilde izin istiyodu Ted'den, Ted de "yeah right" diyodusarkastik bi şekilde, Amiral battı oynarenrobin reddediyodu barney'i falan. Orda hiç vicdan azabı çekmiyodu o kadar kasıyodu da şimdi bu duruma düşmesi benec saçma

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...