Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

huum güzel açıklamış, eğer film olarak izlerseniz rezalet denecek kadar kötü denebilir. Ama zaten film amacıyla çekilmemiş. Kısaca olayların arka planını saylon bakış açısından doldurmui, hani dizinin bölüm bölüm ilerlemesi sırasında olan olayları açıklamış taa ilk sezonun ilk bölümleri 33 minutes ve water dan başlayarak.

Sadece BSG fanlarının izlemesi gereken bişi, hani öylesine bsg izlediyseniz bile sıkılabilirsiniz. Akıcı ve sabit bir konusu yok, daha çok flashbacklar bütünü gibi, yeni çok bir şey yok, aksiyon falan yok, başı ve sonu bile yok neredeyse.

Ha izlediğime pişman değilim, güzel bir şekilde doldurmuş arka planı ve olayları daha anlaşılır yapmış ona itirazım yok. Ama ne bileyim bu kadar bekledikten sonra insan çok daha fazlasını istiyordu haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

asıl ilk başını dikkate al. calvin biraderlerin el ele tutuşup ölüme gitmesi, zaten olayın özeti.

hahaha lan spoilere giriyorsa yeniden düzenlesin bölüm sahipleri mesajımı.

"en başından beri amacımız lanetlenmişti yani." dediği yer zaten işin başlayıp ve de bittiği nokta idi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

BSG nin 2-3 bölümü gibi izleyin. Zaten denildiği gibi başyapıt olacak, özgün bir film değil. amaçlananda bu değil zaten. Görsellik, müzikler , karakterleri tekrardan görmek, onların bilmediğimiz yönlerini görmek, skin jobların arasında oluşan farklılıkları görmek gayet güzeldi. o yüzden beni tatmin etti. tabi bir çok sahne BSG izlemiş olanlar için tanıdık.
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü halk arasında ünlü bir dizi değil,medyatik ünlülerden biri çıkıp sabah akşam izliyorum diye de demeçler vermedi.

Gerçi artık bazı dizilerin ülkemizde şifresiz kanallarda hiç verilmemiş olmasına rağmen dvd setlerini raflarda görebiliyoruz.Belki bir umut çıkarırlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de hitap kitlesi az. Yani özellikle Türkiye'de bilim kurgu severler genelde gençler oluyor, öğrenci vs zaten çok fazla almıyor dvd set. Ha alabilecek olanlar bile genelde korsan indiriyor, oysa çoğumuzun anne babası torrent ya da ne bileyim rapidshare falan kullanmayı bilmiyor, uğraşmaya üşeniyor altyazısıyla bilmemnesiyle kasmak istemiyor o yüzden Ally McBeal, Sex&the City vs gibi sevdikleri tarz dizileri daha kolay görüyoruz dvd sette ülkemizde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Admin
Galactica serisine yeni başladım 1 2 3 4sezonu elimde var yanlız "Razor Flashbacks", "The Resistance", "Face of the Enemy", "The Plan" tarzı ek bölümler gözüme çarptı bunların sırasının oldugu bir site varmı? Topici inceliyecektim ama spoiler muhabbetinden korktugumdan yarıda kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...