Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Benim yorumum

Abicim şimdi bu adamlar acaba dünya nükleer yedikten sonra kaçıp 12 koloni olmasınlar, sonrada dandik 1-2 yunan mitolojisi kitabıyla Atena falan diye tanrılar uydurmuş olmasınlar kendilerine. Belkide Dünyadan kaçmışlardı nükleeer savaş sebebiyle ve şimdi geri döndüler. bence; Hepsi dünyayya yerleşecek, 2-3bin yıl sonra çoğalacaklar falan filan, ve ensonunda gene savaşlar çıkacaklar birbirlerini nuke'leyecekler, ve gene uzaya açılacaklar, robot yapacaklar ve gene yokokup, dünyaya dönecekler...

Ve herşey olmuştu ve bi daha olacak geyiği manalı oluyor:)

Sosyal ağlarda paylaş

hepsini geçtim son cylon kim olduğu hakkında herkes yamulacak. çünkü bizim zeyna "son cylon sizinle değil" dedi. ee nerde bu son cylon? uzayda salınıyor mu? alala

dünyadan biri çıkacak sanki.

daha da ileri bi komplo teorisiyle;
"boomer"ı son cylona aday gösteriyorum.

kendi serisine falan karşı çıkması nedeniyle. evet benziyor dierlerine o ayrı konu tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

son cylon

bence son cylonun kim olcağnı daha senaristler de bilmiyo, elde bi koz bulunsun diye saklıyolar. cylonlar arasında değil, galacticada değil, eee nerde bu eleman? senaryo sıkıştığında "ahan da bu son saylon!" diye hikayeyi gazlamak için kenarda tutuyo olabilirler.

gerçi genelde dizilerin senaryosu 2-3 sezon önceden yazılmış oluyo genel hat olarak ama bu da bi ihtimal.

Sosyal ağlarda paylaş

cavanagh said:
lol kadın ne kadar iyi kalpli olsada hiç sevilmiyor ya=)
you are the fifth kimki acaba=)

Ondan gelcek iyilik kobol tanrilarindan gelsin. Bu kadar aptal ve kifayetsiz bir mahlugun yasama hakki bile olmamali birak baskanligi. 4 sezondur her bolume umarim bu bolum geberir diye umitle basliyorum ama hala inatla yasiyo maalesef :(
Sosyal ağlarda paylaş

Elemanın teki demiş ki...

In that teaser Kara finds her old viper and her decaying body which she burns
she runs her hand on the viper and puts her dog tags on her original body.
There is a resurection ship floating out their and it is tied to Earth. The implication is that the 13th tribe is Cylon but they are more human than the Colonials.

acaip olaplüp gözüktü bana sizi bilmem ama...

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...