Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

yok yok ben gözümle seyrediyorum sen rahat ol:)

ya tamam ne yalan söyliyim nükleer savaş sonrasına çok benizyor hakkaten.
ama binaların yıkılması büyük bir fırtınanın ardından gayet olabilir.(ki küresel ısınmadan sonra o fırtınalar olacak)
hem sular da yükselmiş baksanıza:D

ayrıca topraktaki radyasyonu nasıl anladınız yahu?

burda ayrı bir teori üretmeye çalışıyorum ya elleh elleh!

Sosyal ağlarda paylaş

asd

Topraktaki radyasyon aletten anlaşılıyor. Fırtına filanda olamaz çünkü denizin ötesindeki binaları gösterince savaş sonucu olduğunu anlıyorsunuz fırtına olsa o binalar öyle nasıl ortadan yarılsın , radyasyon gelsin filan. Basbaya insanlar birbirleriyle savaşıp birbirlerini yoketmişler işte..

Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne lan?

Bence öbür Cylonlar daha önce buldu yok etti diyeceğim, ama o nükleer savaş taze olmuşa benzemiyor. 12 Koloni saldırıya uğradığında Caprica bu halde değildi. Bu sahne sanki savaş olmuş, üzerinden de baya bir zaman geçmiş gibi geldi bana. Öyle bir final oldu ki bombok kaldık ortada. Ne teori kaldı üretecek ne birşey. En iyisi New Caprica'ya dönüp çiftçiliğe başlasınlar. Bir sürü kadın cylın var ellerinde hepsini hamile bırakıp Hybrid Neslini çoğaltsınlar artıkın. Teori değil öneri. :D

Sosyal ağlarda paylaş

Starbuck

Ben hala Starbuck nası gitti dünaya , gemisini kim onardı anlamadım.ayrıca bu dizide mistik olayda çok fazla. herşeye mantıksal yaklaşmamak gerekiyor :)ayrıca melez starbuck için ölümün habercisi falan demişti. acaba dünyanının o durumundan mı bahsediyor yoksa , insan ırkı gg mi olucak dünyayı buldukları için?

Sosyal ağlarda paylaş

son 5 li dünyaya götürdüğüne göre, dünyayı daha önce son 5 li patlattı. Şimdi farklı görevleri var, onuda hatırlarlar. o Esmer karı çok hırslı bişey mesela. Böyle şehrin kütüphanesine giripte Saul'den yada Sam'den oluşan fotograflarını görsem şaşırmam, baya fantazi oldu bu.
Six'in hamile kalması hakkaten ilginç geldi ilk başta, ama Saul gerçekten farklı bir model, mesela Cylon olduğunu anladıktan sonra hepsi aptala döndü. Bir tek Saul kararlıydı insanlığı konusunda, hatta 10. bölümde yaptığı hareket yeter. Evet birde adam yaşlanıyor, saçları dökülüyor, gerçekten farklı bir model olsa gerek.

Sosyal ağlarda paylaş

Colonel Tigh

Ya Saul yine kendini feda etti , filonun kurtulması uğruna kendi canını ortaya koydu. Saul bunları yapmasa Lee'nin elinde hiçbir koz olmayacaktı ve hiçbir şekilde bağlanamayacaktı.

Ya izleyin bir kere daha açıp , hava kilidinden tam atılacakken başını bir kere yere eğmiyor veya dönüp bakmıyor , şanıyla şerefiyle gitmeye hazır.

Şimdi size soruyorum gerçek cesaret kimde ?

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...