Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Lopeth said:

ohş

D'anna da direk zeynalığını konuşturdu bu arada sfdfsd

Hay Gözünü seviyim. Bu kadını nerden biliyorum lan diye çıldırıyordum. Zeyna tabiki.

Sezon Arası

Ben dünyada indikleri yeri direk Manhattan'a benzettim hatta dedim aman başka bir yer olsa dizi iptal olur mazallah. Hep amerikaya insin elemanlar. Halbuki şöyle Rumeli hisarına inseler hadi istanbulun tarihini geçtim, tapınak falan diorlar babil ,alexandiria yada romaya inseler. Sonuçta bilgisayar ile yapıyolar!
Dünyanın hali için şöyle iki ihtimal geldi aklıma;
1- Ya diğer saylonlar bizim gruptan önce bulup, taş ustunde taş, baş üstünde baş :P bırakmadılar.
2-Bu koloniler zaten bizim torunlarımız. Dünya'da kaynaklar tukendi. 12 koloni uzaya çıktı, farklı dünyalara gittiler. 1 koloni fanatik dinci falandı dünyayı terketmedi sonra işte diğerleri uzaydaki saylonları yaratırken dunyadakiler de final 5 ı yarattı. Sonra savaş çıktı final 5ın saylonları ile dünyada kalan koloni arasında. tek kurtulan bu 5 saylon oldu.( Bu teorimin nedenide her ne kadar farklı karakterler olsalar da hepsi savaşa karşı bu son 5'in. Tekrardan birbirini yok etmelerini istemiyorlar iki ırkın.)

Sosyal ağlarda paylaş

nası final bu be?

of nasıl final bu? ölmüş bitmiş haldeyim. yani sezon arasında dünyayı bulmalarını hüç beklemiyordum ki, hatta bulsalar bile ben hıristiyanlığın başlangıç dönemlerine denk gelir diyordum iyice post apocalyptic döneme bağladı.

yalnız leenin durup durup elinde dünya kozu varken hala niye cylonluları gemiye davet etti onu anlamadım.

hadi onu geçtim, diyelim ki starbuckın viperındaki alıcı dünyadakiler tarafından ayarlandı nerde bu adamlar?

hadi onu da geçtim starbuckın viperı patlamıştı ya!

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...