Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House (2004) - Fox

Zegna

Öne çıkan mesajlar

lol

-I don't get it. I mean, okay, he was a friend of the family. You'd only known him when you were a kid. But if you wanted to meet him now, get an idea of what he's like, why not just go talk to him?
-"Hi, it's Greg. You slept with my mother."
-You're capable of it.

Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

hastaya how i met your mother'dan kıl kapıldığı için böle bakılıyo olabilir belki. bence hiç fena değildi hastanın olayı bütün hayatını blogda paylaşması vs.

O konuyu yeterince iyi işleyememişler bence. Sevgilisi de çok başarısız bir karakterdi. Hastalığı da öyle çok ciddi, ilginç twistlerle gelmedi. Bu yüzden pek sevilmedi bence. Yoksa HIMYM'de 3 bölüm kıl bi kadını oynadı diye öyle bakılmaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

Tamam yine hastanın kötüleşmesi_teşhis koyamama_sonra vahiy gelmesi ile teşhis koyma_mutlu son tarzı bir house bölümü izledik, ama inanılmaz zevkli bir vakaydı.
O aletten ben de istiyorum ya, inanılmaz bir şey hayran kaldım.

5 yildir degismeyen bir formul bundan sonra da degismez, zaten bolumleri o vahiy ani icin ve arada gelisen geyikler icin izliyorum artik.

bolumde herkesin ortak olarak foreman'a yuklenmesi cok eglenceliydi. ayica tekrar ediyorum, 13 sanirim televizyon dizilerindeki en guzel insanlardan birisi olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...