Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House (2004) - Fox

Zegna

Öne çıkan mesajlar

5x13

Sweetheart bir bölüm çok hoşuma gitti. Cameronun house zafiyeti vurgulandı bunun üstüne birkaç bölüm Hameron izlesek hiç de fena olmaz. Gerçi artık zamanı geldi kesin birkaç bölümlük birdizi olay olucak. House un en bomba bölümü geliyor haftaya izleyin bakın.

Sosyal ağlarda paylaş

Diyaloglar çok güzeldi

Cameron'ın Foreman kapıyı açar açmaz don't be a moron diye yapıştırması, House'un 13'i Foreman'ın önünde gözüyle süzüp koydum mu demesi, Wilson'ın çerçevedeki resim hakkında yazışı, 1-2 diyalog daha vardı unuttum şimdi. Kim yazıyor bunları yahu helal olsun hem o kadar doktor macerası yazacaksın hem arada dramı verecek hem de bunu yaparken böyle diyaloglarla binbir türlü duyguyu vereceksin. Tabii ben o doktorluk hadiselerinin sıkış olmadığını varsaydım, varsa bir doktor buyursun :P

Sosyal ağlarda paylaş

kuzenim amerikada doktor.

baya bi sıkış varmış. baya sıkış olduğunu ben scrubs'da anlamıştım. adam "I'm a private equity hedge fund manager" demişti, ben hö? diye kalmıştım ehehe.

kısaca baya sıkış var.

en kötüsü grey's anatomy imiş ama. kuzenim odaya girmiyo greys açıksa, boş yere mi okudum lan 10 sene diye, öle yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Jadelith said:

baya bi sıkış varmış. baya sıkış olduğunu ben scrubs'da anlamıştım. adam "I'm a private equity hedge fund manager" demişti, ben hö? diye kalmıştım ehehe.

kısaca baya sıkış var.

en kötüsü grey's anatomy imiş ama. kuzenim odaya girmiyo greys açıksa, boş yere mi okudum lan 10 sene diye, öle yani.

http://www.politedissent.com/house_pd.html al oku burdan. Baya sıkış varmış deme, genelleme yapma.
Sosyal ağlarda paylaş

Mendoza said:
Jadelith said:

kısaca baya sıkış var.

http://www.politedissent.com/house_pd.html al oku burdan. Baya sıkış varmış deme, genelleme yapma.

abi.

kuzenimin dediklerini diyorum. karı amerikan hükümetinden burs aldı undergraddan sonra, çok başarılı olduğu için.

senden benden iyi biliyodur diye düşündüm onun dediğini yazdım : )
Sosyal ağlarda paylaş

Doğrudur ben de community forumlarında birkaç defa şey okumuştum. ER da çalışan bir kadın, o ağzına soktuğunuz tube u bantlayın, gözlük neden kullanılmıyor vs diye eleştiriyorlardı. Sonuçta her yerde farklı yapılıyor böyle şeyler. Küçük ayrıntılara dikkat ederseniz tabiki hatalar çıkar. Ama 4 tane medical advisor'u var dizinin galiba. Hastalıklar sallama olamaz yani en azından plausable olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sallama derken sunu kastetmistir, yani siz de farkindasiniz ki her hafta adama dunyanin en enteresan olaylari geliyor.

Yani tabi aslinda adam cok iyi diagnose ediyor diye cozum bulamayan herkes bu herife geliyor olabilir de hatirlarsaniz boyle 3-4 vaka falan var. Cogu iste hastaneye geliyor cozemiyorlar buna aktariyorlar seklinde. Eh bunlar da boyle tip tarihinde 1-2 olmus olaylar olunca sikis oluyor tabi hepsinin ayni adama gelmesi.

Ama onun haricinde benim de bildigim kadariyla medical adviserlari falan filan var, zaten tek olayi diagnostics olan bi dizide de sikamazlar yani, Grey's falan filan gibi orgy donmuyor sonucta.
Sosyal ağlarda paylaş

Jadelith said:
Mendoza said:
Jadelith said:

kısaca baya sıkış var.

abi.

kuzenimin dediklerini diyorum. karı amerikan hükümetinden burs aldı undergraddan sonra, çok başarılı olduğu için.

senden benden iyi biliyodur diye düşündüm onun dediğini yazdım : )

kuzenine sonsuz tebrikler ilettikten sonra doktor olan arkadaslarimin da soyledigi seyler genel olarak olaylarin gercek olabilecegi, bizim de salak olmadigimiz icin farkettigimiz uzere milyonda bir vakkalar oldugudur. Sikis olan sey ise diyagnoz brainstorm ederken orataya attiklari sebepler falanmis, o kadar da olsun, yarisini yalanliyorlar zaten sdfg.

Bu arada cameron'a house en basta "then you put out" (sonra bana vereceksin) dedikten hemen sonra cameron'un "that's why I took the job" demesi oturdugum yerde erimeme neden oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...