Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Emaleth said:
valla 2. sezon oookkkadaaaar kötü ki, sanırım artık heroes seyretmeyeceğim ben :(

oh be nihayet 2.sezonun çooook kötü olduğunu açıkça söyleyebilen birisini daha buldum

çok kötü lan 2. sezon.. kötüler kötü değil bi kere.. heroe arkadaşlar ise güçlerini kullanmaktan bi haberler..

sylar'a lolipop verin, şeker de yiyebilsin çocukcağız
Sosyal ağlarda paylaş

Metakuso said:
ben en çok o top kılıklı bebenin clairei uçurduğu sahneye takılmıştım. Superman I daha iyi efektlere sahipti uçma sahneleri bakımından

Efektlere laf ediyosak birinci sırayı moskova sahnesi alır ama, hayatım boyunca dünyayı kurtaran adamdaki kötü adamın ikiye ayrılışı da dahil olmak üzere daha yapmacık bir efekt görmedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

amaan anlayın işte yaa 5. bölüm :D

sanırım senaryoyu çaktım. ufak bi sallama yapim. doğruysa söyleyin :D

syler ın kazandığı özellikler başka insanlara verildi sanırım.? ama onlar bunun farkında değil pek. yeni yeni keşfediyolar. vs vs vs. cinayet işini çözemedim daha :D
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:

Abi bu amerikalılarda illuminati, komplo, derin dünya takıntısı var. Her dizide bir şirket.. Prison Break, Heroes, hatta Metal Gear Solid 4 falan :D Yeni sezonda How I Met Your Mother'a da bir şirket çıkarırlarsa hiç şaşmam.

HIMYM

E var zaten koskoca Barney Stinson'un şirketi var.

Adam o kadar milyar dolar parayı nerden buluyo sanıyosun? Portekiz'in içme suyuna kadar her şeye karışıyo adamlar dünyada daha ne :D

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...