Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

abi anlamıyorum şu aksiyon olsun ws. diyen insanları hakkaten.
bence aynen akması gerektiği gibi akıyor ve gayet memnunum yani. keşke hepsini birden izleyebilsem de 1 er hafta beklemesem tabi.
bsg de güzeldir baya falan da, hiç birini hiç birine değişmem ya da üsüne koymam yani. hepsini seviyorum, how i met your mother ile neden gidip lost u falan kıyaslıyım ki yani.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam yavaş akıyor ama, geçen szeon da aynı böyleydi.
hatta itiraf ediim ben seyretmeye başladığımda ilk 3 bölümden sonra öeh deyip bırakmıştım. sonra fikrine güvendiğim bir arkadaşım "6. bölüme kadar gel, sonra bırakmayacaksın" dedi diye yine başladım, hala seyrediyorum gördüğünüz gibi, hatta ailecek seyrediyoruz.
eh, tam da 7. bölümdeyiz. yeteri kadar ön gelişme oldu,
zemin futbola müsait hale geldi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dregoth said:
Heroes da biraz aksiyon olsun artık. Sıktı böyle.

SoulCube said:
eet gittikçe molontolaşıyo
sonra bombalıyo
sonra finalde sıcıyo
:D

yok abi ya öyle demeyin dizi gün gittikçe daha cok konusu oturuyo daha güzel yerlere geliyo. eskiden kv yi beklerken haftalar geçerdi bide baktım 3 4 sene ne çabuk geçmiş :) şimdi heroes beklerken aynı şey :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sly-One said:
abi anlamıyorum şu aksiyon olsun ws. diyen insanları hakkaten.

Bizde zaten Peter ile Sylar dk başı kapışsın demiyoruz da hikayenin biraz daha akıcı olması iyi olurdu. Çok ağır ilerliyor. Smallville gibi 7 sezon yapmayı planlıyorlarsa o zaman başka tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Çekecen izlicen. 1mbit internet ile 1 bölümü çekmesi tam 1 saat sürer. Koyacan torrente, bi tv açacan ya da yemek yicen, gelcen heroes karşında. Genelde ilk altyazıyı yayınlayan da heroes.gen.tr oluyor. Forumlarında yayınlıyorlar.

Ayrıca dizilerde genelde senkron sorunları çok az oluyor. Altyazıyı sürükle ve playerın üstüne bırak o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...