Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

[spo]sylar sürekli deniyor insanların beynini görebilmeyi ama başaramıyor. zaten eskiden her hero öldürüşünde o saat sesi gelirdi hatırlayana. işte sürekli deniyor güçlerini kazanabilmek için. yalnız şu anki haliyle de sylar yenilmez gibi hala. eğer güçlerini geri alır, bir de bu iki kardeşi doğrarsa(ki hiç sanmıyorum senaryonun o yönde gelişeceğini, benim şahsi fikrim sylar'ın tutum değiştireceği yönünde) sylar zaten istediği anda tüm dünyayı öldürebilir.

dizi güzel ama aşk sahneleri yormaya başladı, hele şu gerizekalı claire ile aptal sevgilisinin sahneleri bayağı bayık.

son olarak da zenci bebenin kuzeni kız kyle xy ile aynı özelliğe sahip. gördüğünü öğreniyor. yani superman gibi bişey. oturup 2-3 gününü film izlemeye ayırsa, 3 gün sonunda yenilmez olur o da.

bilemiyorum güzel dizi tabi de, matt'i hiç sevmem, babasini da sevmeyeceğiz muhtemelen.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Sylar bu sefer Sylar ismini ya da başka bi sahte ismi kullanmadı, Gabriel Gray dedi. Acaba güçlerini kaybedince akli dengesi yerine geldi de imana mı geldi kendisi? Gerçekten Suresh e filan götürürmü? Yoksa saldırmak için güçlerinin geri gelmesini ya da daha uygun bir zamanı filan mı bekliyo?[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Nathan ın gördüğü yüzünün yarısı yanmış tip Peter.

Eğer Parkman ın babasının -ya da herhangi birisinin- Molly ye yaptığı gibi kabus gördürme gücü varsa belki aynısını Nathan a da kullanıyodur arada sırada.
Ya da sırf Nathan ın kendi kabusları olabilir, o kısmını bilmiyoruz.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sylar iyice cacık oldu, o meksikalı kız da nedense bana arabesk filmlerindeki tecavüze uğramış akabinde haplı kolayı nasıl içtiğini erkeğine anlatmaya çalışan ağlamaklı kadınları çağrıştırıyor. Sesi de feci şekilde Kibariye gibi xD . Bir gün türkçe dublaj olursa kibariye seslendirsin onu birebir olur asdasfa
Sosyal ağlarda paylaş

Sorular geliyor:
[spo]sylar o devasa hayvan gibi araziden guçleri olmadan nasıl kurtulup oraya gidebildi,bide tam o 2 kardeşin olduğu arabanın, tam sylar yerde yatarken ordan geçmesi tesadüfmü,tesadüfse çok saçma bence daha güzel bi senoryo beklerdim sylar ile o 2 kardeşin karşılaşmasi için.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...