Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Torrentturk'teki gayet sağlamdı oturdum izledim. Yalnız altyazı yok hala.
Ben beğendim bu bölümü. Ciddi spo:

[spo]Molly'nin bulmaya korktuğu adamın Parkman'ın babası olduğu çıktı ortaya. İlginç bi detay oldu bu. Parkman'ın babasının da onun gibi zihinsel bi süper güce sahip olması hoş oldu. Parkman'ın sadece zihin okumayı diil, zihinlere etki edebilme özelliğine de sahip olma ihtimali çıktı ortaya. Hani o güç içindeydi de kullanamıyodu tarzı.
Bütün bölüm boyunca Claire'e yavşayıp güvenini kazanmaa çalıştığına göre West denen eleman Sylar'dan çok daha pislik bi adam bence. Ayrıca, Sylar'a olan sempatim de artmaya başladı nedense. Gral adam ya sdfsfd[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

s02xe04

[spo]nedense pek hoşuma giden bir bölüm oldu s02e04. çok aksiyon yoktu ama, olaylar gelişti, çetrefilleşti. hem bazı cevaplar aldık, hem de yeni sırlar ortaya çıktı.
yeni hero ve tayfası da iyi izlenim bıraktı bende. yeni oyuncular da iyi seçilmiş. hatta micahı ezen velette keşke sylar gücü olsa da ağlak surattan kurtulsak dedim içimden.
bu arada bir kaç söz de mohinder ve parkmana. tıkmışsınız çocukcağızı karanlık, rutubetli apartman deliğine, sonra neden kabus görüyor diye merak ediyorsunuz. 4 bölümdür yataktan çıkmadı moly sizin yüzünüzden. cık cık[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]sylar gıral yav haklının yanında bak adam polise haber vercekti nasıl da öldürdü :F
neyse ya dediğin gibi çetrefilli bi hal alıyor en çok merak edilenler arasındaydı molly cik neyden korkuyor sylardan daha tehlikeli olan kim fln parkman ın babasının o adam olduğunu öğrenmek güzel olsu gelecek salıyı iple çekicez yine[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]hamamböceği sylar ı ıssırmış ondan böyle olmuş saylır hamamsaylır böceği olmuş yok o örümcek adamdı neyse karıştırdım :F
şaka bi yana harbiden ay tutulmas[ya da güneş tutulması] herneyse işte ondan oluyor böyle bazı şeyler var arada tekrar ediyor la insan merak ediyor inş yakında bi cevap bişi yaparlar[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo] Hamam böceği boyutuna göre dünya üzerindeki en dayanıklı varlık, radyasyona bile dayanıklı. Sylar da ölmüyor vs. kolay kolay bilmem anlatabildim mi =)[/spo]

spo2
[spo]anlamadığım nokta parkman babası için "herkezden bir sürü para çaldı göt" gibi bişi dedi, sonra ama molly ile adamın apartmanını gördük. böyle ezik bir yer falan.[/spo]

[ Mesaj 17 Ekim 2007, Çarşamba - 04:17 tarihinde, kertenkel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]-ya bu zenci kız ne kadar gereksiz bir ayrıntıdır öyle, tam zenci konuşmaları yayvan yayvan, izlerken hay senin özelliğine dedirtti

- hikaye ilerliyor güzel oluyor tabi, sylar şerefsizin önde gideni ddfs.

-candice ölmemiş olabilir, sylar yolun ortasında yatıyor olduğuna göre.

-neden peter'i göremedik bu bölüm ? yine 2 ye böldüler sanırım karakterleri.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]bu 9 kişilik listeyi merak ediyordum, tam da oradan açılan ve parkman'ın babasından konuyu gıllıgış hale getiren bir bölüm oldu, tadından yenmedi.

west'i hiç gözüm tutmuyo. claire'i de tipik ergen gibi görmektense daha hero bi modda görmeyi tercih ederdim. olası "sizden nefret ediyorum" diye haykırıp odaya kapanma sahneleri bayar.

sylar'dan basbaya tırsıyorum, herifin hainliğinin haddi hesabı yok, natural evil ibnetor. bu ağlak meksikalı kardeşlerin birbirine ihtiyacı var mesela, her ikisini de kesince kendisinin öyle bir durumu da olmayacak. ama güçlerini geri kazanmadan hamle yapmayacaktır, yani bir süre daha bu yol macerasını izliyor olacağız herhalde. en zaman ki yine yetenek öğrenebildiğini fark edecek, o zaman doğramaya başlayacak milleti yeniden gibime geliyor. ziyan etmek istemez mis gibi yetenekleri di mi?

gözlerimiz peter ve jessica'yı aradı ama her şey bi arada olmuyor tabi.

netçe itibariyle süfer bölümdü. sezonun içlerine girdikçe bölümü seyrederken ailece birbirimize bakıp "ını-nı-nıııın" deme katsayımız artıyor. iyi gidiyoz..[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Sylar bence onun özelliği olduğunu fln düşünmedi, zaten beynini açmamış bile görüldüğü gibi. Kendi gücü de hala yok ama bunun nedenini öğrenmek için Suresh'e gitcek bence.

Eğer arabanın sahibini öldürmeseydi adam polis çağırcaktı, sonra da başları belaya gircekti. Belki diğerleri özel güçleriyle polisleri atlatcaktı ama kendisi Suresh'e ulaşamicaktı veya polislerle başı belaya gircekti.

Diziyi izlerken dikkat etmedim de yeni aklıma geldi, ufak zenci çocuğun babannesimiydi evdeki yaşlı kadın? O kadın toplu fotoda var mı? (Ölenlerin olduğu fotoda)

Bir de Sylar neden Mexico'daydı? Onunla ilgili hiç bişi geçti mi? Onu kaçıran kadın şirketin kadınıydı sonuçta (pb ile karıştı biraz ama anladınız hangi şirket olduğunu :P), Linderman için çalışıyordu. Sonra noldu da Mexico'ya gitti ki? Linderman öldükten sonra düzenleri bozuldu, bu da Sylar'ın etinden sütünden faydalanırım diye onu Mexico'ya mı kaçırdı??[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...