Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

[spo] Peter 0,13455 snde alamazmı kutuyu, bence adam ereksiyon olsa oha noluyo, hey bunu ben yaptım, benim yeteneğim falan dicek. Hatırlamıyo abi adam.
Angela teyze ile peterin gücü aynı olabilir mi diye düşündüm, ama peter geçen sezon öldüğünde linderman gibi heal çakabilirdi. Gerçi lindermana da yaptırabilirdi bunu, bence bu yüzden angela teyze diğerlerinin güçlerini absorb ediyor ama sesini çıkarmıyor olabilir.
Hiro'nun hareketler güzeldi ama ingilizin ölmemesi üzüldüm, Hiro yazık ağlamaklı oldu sittiret kardeşim tarihi al götür hatunu sen geleceğe, profosör zamanında çocuk yaptı boy boy bttf'de sylar yemiş senin hatunu zaten. save the kensei save the history :P [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZaugnaKhaldun 02 Ekim 2007, Salı - 09:14 tarihinde demis ki:
çok pardon, hala seyrediyorum ve yukarıdaki yorumları okumadım ama:

[ Spoiler ! açmak için tıklayın ]

[spo]iyide arkadaşım, peter orada adamdan niye almaya çalışsın ki kutuyu? isterse ateşi falan da söndürebilir. adama dedi zaten onlara yaptığımı sana da yapıp basıp giderim istersem diye.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Öyle korunaklı bi odayı geçmek her yiğidin harcı diil. Bildiğimiz kişilerden bi tek çift kişilikli karının kocası (unuttum adlarını :P) geçebilir. Eğer odaya fiziksel giriş gerekiyosa anca o. Ama yok, zihinsel bi saldırıya uğradıysa, Molly'nin bulmaya korktuğu tip saldırdı besbelli.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Suratında kesikler falan vardı , zihinsel olduğunu sanmıyorum . Böyle işte görmediğimiz yeni kaka adamlar koyup heyecanı 2 ye katlıyorlar . Ben çok merak ediyorum mesela , Nakamura'yı iten kim , bunu çizen kim ?

Bu arada Company olayı olabilir . Peter'ı bulup , eğitip sonra hafızasını sildirmiş olmaları muhtemel yani . Hatta şöyle bişey de olabilir . Peter'ın hafızası çok enteresan çünkü güçlerini kullanmak için o güçlerin sahiplerini hatırlaması falan gerekiyodu , haitian bunun o eciş bücüş hafızası silince hastalığı kapmış olabilir belki , aşırı yüklenmiştir belki bilemem .[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Sanmıyorum . Çünkü birileri bunların kurduğu 8 kişilik bir gruptaki herkesi öldürmeye çalışıyorlar . Petrelli'lerin babası da onlardan biri , yatmış zaten o .

Linderman , Angela , Charles vardı sanırım Peter'ın baktığı adam , Baba Petrelli , Nakamura . 5 etti unuttuğum yoksa , diğer 3 tanesi kim ? Öldürmeye çalışanlar niye intikam istiyor . Bin tane açık kapı var , çok güzel oturtulabilecek , siz hala iyi başlamadı diyin diziye sfdg .[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]AGA bu karanlık kötü şey şu meksiyalı karı olmasın .
hani içindeki kötü gücü kontrol edemez falan piskopatlaşır.
ne bilim belki sonradan onun bedenine hapsolmuştur.
belki bu diğer şirket bu hatunun içindeki kötüyü cıkarıp efendiye itaat etmek için falan filan
yürü lan.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...