Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Güzel bölümdü ama araya ara girince ister istemez biraz soğuk geldi.. Yine de hakkını yemiyim :)

[spo]Özellikle Sylar vs. Peter ve hücrelerden kaçma sahneleri hoşuma gitti.

Şekil değiştiren abla iyi hoş hatun da çok kötü keklio milleti :D

Bir de en sondaki sahnede you-me-you muhabbeti olunca acaba farklı kişiler mi o ikisi diye düşündüm. [/spo]

edit: spo.

[ Mesaj 25 Nisan 2007, Çarşamba - 00:37 tarihinde, xaty tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kingpin
üye § 24 Nisan 2007, Salı - 20:54 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

overload'ın verdiği fake evet.

Aynı torrentten ben download edip izledim gündüz, fake falan da değildi, özetini geçeyim istersen :)

Torrentte fake ilk defa duyuyorum ayrıca anlam veremedim tam olarak.

Bir daha vereyim daha açıklayıcı olsun bu sefer. Bütün bölümleri var hem burada:

http://www.eztvefnet.org/index.php?main=show&id=198

emeğe saygı + rep

[ Mesaj 25 Nisan 2007, Çarşamba - 02:09 tarihinde, ovrld tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]olabildiğine karıştırmışlar durumu sly-one in dediği gibi hafif lost kokuyo artık.. ama şöle düşünümeli. geçmiş ve geleceğe seyehat eden bir insan var bu dizinin içinde.. konunun karışmaması içten değil.. yani lindermanin amacı vs herşey biryana sadece bu bile karman çorman yapmaya yetiyor diziyi.. aslında bir nebzede güzelleştiriyor.. lakin hoşuma gitmeyen tek şey ki bu çoğu dizi film vs. de var büyük bir kötülüğün yaşanıp muhteşem bir gelecek yaşatma fikri.. çoğu film kitap dizi bu fikre saplanmış bunun üstünden gidiyo..[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl değil daesu ? o ve onun benzeri kaç tane torent çektim içinde şifreli rar'ı açman için bir program yüklemen gerekiyor, sözde rar'ın şifreside programın versiyonu imiş falan fistan, söz konusu olan programda spyware midir virüs müdür belli değil :), bilmiyorum valla benim başıma geldi, yalancı konumuna düşürdünüz lan bi anda beni :/

[ Mesaj 25 Nisan 2007, Çarşamba - 09:20 tarihinde, kingpin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]aslında bu bölüm benim de mantık limitlerimi zorladı biraz. "belki yere düşünce saplanmıştır." gibi yorumlar yapılabilir yine de. bana göre dizi bazı şeyleri açıklamadan geçiyor, belki vakit darlığı, belki de olayların hızlı ilerlemesini sağlamak, belki de bana öyle geliyor...[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]üzüldüm ben gitti mr isaac, bir an ordaki evin sylar'ın yeni yeri olduğunu orda asılan bütün gazete küpürlerinin de sylar'ın kurbanları olduğunu zannettim, anlamadığım bişey var isaac'ın çizdiği linderman'ın beyaz saray resmi ile sylar'ın çizdiği aynı yerde duran yeşil tenli insan kim ? ayrıca her sezonda yeni oyuncular oynatma fikri çok yaban, daha karakterler güçlerini yeni yeni oturtmaya başladılar ki dizinin bu kararı alması oyuncu kıyımı yapmasına yol açtı :([/spo]

anlamsız oldu biraz ama olduğu kadar artık :p
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]ikiside nathan, sadece isaac la sylar in cizim tarzlari farklı oldugundan dolayı farklı gibi duyruyordur muhtemelen. 5 yıl sonraki isaac in galerisinde asılı olan küpürlerin birinde nathan ın resmi var "zor zamanlardaki destekcimiz" falan gibi bi mansetle beraber. zaten peter in regen özelliğini öğrenince patlamada ölmeyeceğini anladığı icin linderman in fikri aklına yattı. muhtemelende patlamayı tetikleyen öge nathandir :p.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]heronun sırrı çözüldü vay bee bende diyordum nası tutuyor bu adam böyle herşeyi aklında meğersem adam çizerge yapmış ee şimdi bu gelecekle kendi zamanı karşılaştı 2 aynı adam karşılıklı sohbet edicek zaman bukulmesi olmazmı normalde yaa ne bilem bu zaman kadar hep gelece dönüşte böyle söylenmedimi bizde ?[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]bu zaman yolculugu olayini ben kavrayamiyorum bi turlu. simdi bu adam 5 yil sonraya gitti burda kaliyoruz geri donmem ben dedi. eger geri donmezse 5 yil sonraki hali olmazki bu adamin, yani burdan anliyoruz ki hiro geri donucek gecmise, ne diyorum lan ben. hiroyu cikarsinlar abi bu diziden allak bullak oluyo insan, oynamayin lan zamanla.[/spo]

edit

[spo]abi sylar hem kotu adam hem isaac gibi sanatci degil, yetenek yok, duzgun bisey cizmesi beklenemez. onun gelecek gorusu oyle karanlik ecis bucus, gerce olucek heralde sylar bi sekilde, belki peter sylari oldurmek icin patliyodur, neyse gorucez 4 bolum kaldi sezon sonuna, kesin cok illet bi yerde kesicekler, aylarca beklemekten fitik olucaz.[/spo]

[ Mesaj 25 Nisan 2007, Çarşamba - 21:03 tarihinde, aquila tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Stephen Hawking döver bunu yazan elemanları :)

Ayrıca o sitede, nasıl anlamışlar bilemiyorum, Hiro'nun aslında gerçek bomba olan syları durdurmak için gelecekten geldiğini, ama onu petera dönüştürdüğü yazıyor. Yani aslında bomba Sylar. Ayrıca en çok aranan ikisuçlunun Hiro ve Peter olacağı yazıyor. Muhtemelen deniyor. Ama başkan Nathan buna izin vermez bence. Bir garipler ya trailerdan çıkardık diyorlar da iki trailerdan da bu sonuçlar çıkmıyor bence. Fazla kasmışlar.

Ve bence Hiro'ya uzun saç gitmemiş, eski tatlı masum Hiro daha iyi. Diziye biraz ruh katıyor.[/spo]

[ Mesaj 25 Nisan 2007, Çarşamba - 21:03 tarihinde, nileppezdel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]son sahnedeki 2 kişi de aynıydı abi 4. bölüm sonu herif gelip i'm hiro nakamura from the future demedi mi ? dedi, ayrıca evet linderman iyileştirse isaac'ı fena olmaz ama hiç öyle bir niyeti olduğunu zannetmiyorum adam patlama olsun daha iyi bir gelecek olur gibi salak bir kanıya varmış. ayrıca evet yapımcılar böyle böyle diye açıkladılar yani bu sezonda bi çok karakter gidici, muhtemelen yan karakterler gider ama ana karakterlere dokunamazlar diye düşünüyorum.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...