Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Bence kesinlikle mukemmel bir kapanıs oldu.. Ben heroes un resmen hastasıyım.. son anlarda shapeshifting olayı cok fazla gundeme geldi ben kac bölüm oncesinden neden peter in dokundugu insandan guc alma yetenegi oldugu halde sylar dan hala almadi die kızıyordum..yani sylari yenecek tek kisi peter . yani kac bölüm oncesinden tahmin ettigim birsey di ve bencede gerceklesmesi gerekiyordu.. heroes sylar siz olmaz ama nathansiz olabilir bence.. 3. sezonda neler olabilecegini tahmin bile edemiyorum artik. Super bence super! Sabırsızlıkkla bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

herşey olabilir,

sylar kendini beklenmedik bir anda ortaya çıkıp feda edebilir.
sylar kendini yokedebilir herkesi beraberinde götürerek.
sylar ile diğer herolar arasında büyük bir duello olabilir.
sylar dizinin sonunu göremeyebilir de.

bence duruma göre sallıyorlar senaryoyu burdaki senaristlerin yaptığı gibi. tamamen senaristin sabah hangi tarafından kalktığına bakar.
Sosyal ağlarda paylaş

1) niye sylar'ı öldürmüyonuz lan? madem nathan rp'si yapacak adam lazım, peter yapsın işte. adam aldı yeteneği. hey allam.

2) claire'in kanını versenize lan nathan'a. pis anne angela.

3) ulan syların bu kadar peşine düşüyonuz öldürmek için, hiç mi kafanız çalışmıyor: git hiro'yu bul sonra de ki "lan hiro zamanı durdur, bunu kes parçala böl"
bu kadar zor mu lan bu iş. hey allam ne salak adamlarmış şu senaristler.

Sosyal ağlarda paylaş

Radiance said:
birde anlamadığım konu nede sürekli ayrılıyorlar sonra birbirlerini bulma yarışına giriyorlar :D

Artık toplanın ortak birşeyler yapın

halbu ki birbirlerine bir telefon kadar yakınlar. artık turkcell'de bizbize kamu var! 35liraya 1200dakka konuşsunlar da toplanıp ortak bişiler yapsınlar diye!
http://www.turkcell.com.tr/c/i/content/dp_bizbizekamu_090428.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ginaly said:

1) niye sylar'ı öldürmüyonuz lan? madem nathan rp'si yapacak adam lazım, peter yapsın işte. adam aldı yeteneği. hey allam.

2) claire'in kanını versenize lan nathan'a. pis anne angela.

3) ulan syların bu kadar peşine düşüyonuz öldürmek için, hiç mi kafanız çalışmıyor: git hiro'yu bul sonra de ki "lan hiro zamanı durdur, bunu kes parçala böl"
bu kadar zor mu lan bu iş. hey allam ne salak adamlarmış şu senaristler.

1 ve 2 çok doğru. 3 de doğru ama senaristler "zamanla oynama yeteneği herşeyi allak bullak ediyor, diziden çıkarmaya çalışıyoruz" demişler. görünüşe göre nihayetinde bunu yaptılar ama hiro da öyle imba yetenek olmadan çok gariban olacak gibi maalesef.

esasen sylar'ı kurşun yağmuruna tutup kendini yenilemeden asit dolu varile atsalar bitecek bu iş bıçak saplama fantezileri yerine. haitiliyi de koy yana yeterince zamanın olur. o adam da kayıplara karıştı resmen. bu tarz yapımlarda cidden çok zor o yüzden dengeyi sağlamak. sylar zaten öyle bir hal aldı ki peter gibi bir reset atmazlarsa kimse durduramayacak bundan sonra.

danko da soyadını dummkopf olarak değiştirsin diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

resmen mmo lara döndü heroes. nerf time travel, imba sylar, buff peter falan gibi.

dizi içinde oyun dengesi gibi, denge kurmaya çalışılıyor, sezonlarda patch yada expansion gibi oldu. her sezonda az yada çok herkesin talent treeleri değişime uğruyor, çok matrak.
Sosyal ağlarda paylaş

işte aşırı dengesiz güç verince ya da aynı kişiye bunları yığınca illa ki "o onu yapsa bunlar hiç olmaz" dedirten işler çıkıyor bol bol. şekil değiştirme tek başına bile çok büyük bir güç mesela. zaman/mekan kontrolü ile yapılmayacak şey yok gene.

şekil değiştirme ile ilgili soru

tamam dna'yı değiştiriyorsun da sylar nasıl elbiseleri kopyalayabildi öyle?

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...