Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Innuendo said:
bolum olmus 22 sen tutup yeni konu cikariyorsun. sezon basi guzeldi ama ortalardan beridir surekli aptal aptal dramatize bolumler.

Sezon başı derken Volume başını kastettiğini (3.13 sonrası) varsayıyor, daha doğrusu bu yönde ümit ediyorum. 3.1 ve sonrasını diyosan... Oyyy
Sosyal ağlarda paylaş

sylar shapeshifti aldıgında nathan yoktu ortada coktan gitmişti. küçük kız gibi milletin nerde oldugunu gösteren bir güç buldu o şekilde nathanı buldu gitti çaktırmadan dokundu geri döndü geyiği yapmazlar heralde. bence direkt unuttular olayı :)

gelecekteki o olayın hiçbirinin olacağını sanmıyorum. yani karizma hiro, yaralı peter vs bunlar hep alternatif gelecekteki şeylerdi artık gerçekleşmeyecektir muhtemelen

Sosyal ağlarda paylaş

Joker'in yakalanması

Yalnız syların dokunması gerekmiyordu ki? Mesela bu shape shifterı kovalarken adam löp diye sylar olup gelmişti. Bu bölümü çok sevdim özellikle de kardeşinin "Çünkü sen burada beklememi söyledin, burada güvende olursun dedin" dediği sahne çok güzeldi. Peter yalnız şu hava kontrol olayını alsa bir nebze güçlenirdi ama nerde, neyse bakalım 24. bölüm sezon finali olabilir, onda olaylar kopacak zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

iyi de hangi geleceği? 70 tane farklı gelecek gösterdi senaristler bize... ilk gördüğümüz var peter vs sylar izlediğimiz. 2. gelecek var hastalık filan çıkıyor. 3. gelecek var dünya duman muman bişeylerle patlıyor yok oluyor

yani gelecek değiştirilemez diye birşey yok çoktan 63 tane farklı gelecek değiştirdiler

bir de hiroya time travel vs geri vereceklerini sanmıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

hastalıklı gelecekte syları da peterı da görmüyoruz zaten de

bu syların çocuğu olduğu gelecekte peter vs sylar olayı yok. aksine kankalar

ortada 2 tane peter varken onlar karısmasın diye yapılmıs bişi o yara vs.

bi de her geleceğin ortak yanı ne demek :D gelecek değişemez diyosun ama farklı geleceklerde ortak yön arıyorsun :) bir sürü de ortak olmayan yön var :)

Sosyal ağlarda paylaş

cado said:
ben şimdi 2. sezonu hiç ama hiç beğenmemiştim diziden soğumuştum.ama yorumları felan görüyorumda 3. sezon baya beğenilmiş heralde.o kadar bölümü çekmeme izlememe değermi bu 3. sezon?

3'ün başları rezalet, 3x13 ya da 3x14'ten itibaren "Volume 4" başlıyo, orada bi anda acaip toparlıyo dizi, oradan başla izlemeye :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...