Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

BiTcH_oFBaT said:
hepsini geçtim bu bölümde gerçekten güzel bir ayrıntı vardı.

şu asansörde silah çekme sahnesinde ateş etmeden önce tam adam kameraların çekimi durdurma olayı. iyiydi o

Kamera olayı iyidi hakkaten, gerçi gözümüze sokmak içinde uğraşmışlar:)

Sosyal ağlarda paylaş

diziyi sylar için izliyorum cnbce üzerinden :) kotama yazık indirmem onu :D adam gibi bir hero var oda sylar gerisi lamer amele lavuk fln sayın gidin. peter sevmem abisini hiç sevmem buzcu hatunun kardeşini oynerken severdik arada kanlı fantaziler yapardı hero san bir ilk sezonda ki gelecekteki karizma haline gelemedi hala süper güçleri olan oğlan havasında. kankası ayrı bir dert. mattte manyak bir güç var ama gidio garip garip işlerle uğraşıyo teen var şu nathanın kızı o ayrı bir mal 24'te jack in kızı gibi. bir kahramanın sarışın bir kızı varsa diziyi karıştırmadan duramıyor abi yani bir de tüm bunlara ayar çeker sylar var. aslanımız, kahramanımız, deli oğlan asasdlasdl
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yok böyle bişi ya.

Bi dizi koskoca 2 rezalet volume ardından bi anda bu kadar güzel toparlanamaz yahu.

Hakkaten çok başarılı toparladılar her bölüm güzel gidiyo çok takdir ettim.

Rebel'ı tahmin etmiştik zaten. Ama gerisi, karakterler, güçler falan her şey o kadar güzel oturmuş ki...

Sylar yoktu bu bölümde ona rağmen yine de güzeldi yani.

kaplan yavrusuyla dalga geçen maymun

O değil de Peter'a dokunursa velet yine coşacak mı bakapım pete

Sosyal ağlarda paylaş

Güzel bölümdü. Yorumlara geçem:

20. bölüm

Rebel tahmin ettiim gibi Micah çıktı. Ama çocuk yalnız, yanına birileri lazım. Peter ve tayfası veya Hiro ve Ando bi şekilde onun yanına gitmeli.
Tracy mefta ama gözüme takılan bi şey var, komple donup kırıldıktan sonra yerdeki buz parçasında Tracy'nin gözü hareket etti. Tracy'i buzun içinde yaşayan bedensiz bi varlığa mı çevircekler yani nedir.
Edit: GO HIRO! Bi an çok sevindim zamanı durdurunca ama bebek dokunmuş meğer. Olsun, hoşuma gitti. Ando da iyi gibi, gücü çok şekil :)
Şu kel de özel güçleri olan bi adam çıkacak galiba ya. Gözüm hiç tutmuyo adamı.
Artı, Claire'siz bi bölüm ne de güzelmiş oh :P

Sosyal ağlarda paylaş

YATTA!

Şimdi birde o bebek dokunduğu sürecemi güçlerini kullanacak hiro oyle olmasın ya :D Petera da dokunsa bebek gerçekten güzel olur, eski peterı görsek. Gerçekten süper bölümdü, otopark sahnesi, daphne'nin ölümü, asansör sahnesi falan inanılmazdı bakalım böyle giderse dizi efsane olur. Bir de hiro'nun bebege yatta dedirdigi yerde koptum ahahah

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...