Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

dEaThMooN said:
eagle_dnz said:
dEaThMooN said:

4. sezonu yeni izlemeye başladım da .. Bu Level 5'daki adamlar kaçıyo fln .. Niye orda tutuyolar madem o kadar tehlikeliler fln öldürseler ya ?

sezon 3 yayınlanıyor daha

Prison Break'le karışmış :D Evet soruya cvp plx :D

yeri gelince onlardan yararlandıkları için
Sosyal ağlarda paylaş

3x07
çok karıştı yine ya nası toparlicaklar bilmiorum alternatif gelecekler geçmişler falan birbirine girdi resmen
baba parkman'ın ölmesine üzüldüm nedense oğlunı koruomuş fln..

nathan sadece uçarak ne yapmayı planlıyor abi o kdr güç var herkeste de bi tutam akıl vermemişler kimseye

claire ve elle gerizekalı teenager rolleriyle dakika çalmaktan başka bi işe yaramıolar gerçekten

afrikalı en son ne söledi onu ben de anlamadım garip bi ses tonu var ztn adamın anlamıorum

Sosyal ağlarda paylaş

Scheriff said:

3x07
çok karıştı yine ya nası toparlicaklar bilmiorum alternatif gelecekler geçmişler falan birbirine girdi resmen
baba parkman'ın ölmesine üzüldüm nedense oğlunı koruomuş fln..

nathan sadece uçarak ne yapmayı planlıyor abi o kdr güç var herkeste de bi tutam akıl vermemişler kimseye

claire ve elle gerizekalı teenager rolleriyle dakika çalmaktan başka bi işe yaramıolar gerçekten

afrikalı en son ne söledi onu ben de anlamadım garip bi ses tonu var ztn adamın anlamıorum

nathan

adam senatör. onun gerçek hayat üzerinde güçleri var :p

Sosyal ağlarda paylaş

3x07

Güzel bölümdü ya, beğendim ben, sürükleyiciydi en azından, gelecek haftayı bekletiyo insana.
O değil de cidden karıştı ortalık. Eskiden iyi olan şimdi kötülerin yanında iyi, ama iyi gibi davranmasına rağmen kötüler için çalışıyo falan. Çok acaip.

Ayrıca, Sylar (tu). Baba Petrelli anlamıştır gerçi yaptığını da neyse.

Sosyal ağlarda paylaş

-mohinder göt korkusundan iyice saçmalamaya başladı. herkese saldırıyor. sürekli taraf değiştiriyor vs.

-adam monroe hakkaten ya benimsin ya kara toprağın misali toprağı seçti sanırsam.

-sylar gerçekten petrelli'miş yahu. tartışmıştık burada oğlu mu değil mi diye angela'nın. oğluymuş hatta ne menem bişey olacağını görüp öldürmeye bile çalışmış yahu. ne analar var şu dünyada..

-angela petrelli'nin de kendisi komada. niye orda, niye çıkamıyor, niye hala hayatlara müdahele ediyor hiiiç anlamadık.

-nathan'da ne olduğuna bakmadan heralde gidip babasıyla falan savaşacak. duyguları ağır basacak. "babam gel burayada bi sarılayım sana bi sene hasret kaldım" diyerekten o da güçlerini kaybedecek.

-matt parkman'a ne olacak onu hiç anlamadım ben..

Sosyal ağlarda paylaş

lan ne bölümdü be. izlemeyecem dedim arkadaş izlerken takılakaldım :D
Sylar ve Parkman olayı iyiydi. adama hayal gördürttü. ama salak kız neden aradı tekrar baba petrelliyi? zenci öldürdü sonuçta kadını (hayal olarak da olsa). gidip söyleyecek. ama petrelli kızla konuştu. gerçi ordaki muhabbeti de tam anlamadım ne dediğini. sanırım kaçmış oldular ellerinden.
Peter güçlerini kazanacak mı çok merak ediyorum. Hiro ne haltlar yiyecek acaba. adam bayıldı gitti. resim çizemeyecek. adama bok yedirdiler yalnız haha

Sosyal ağlarda paylaş

@oper

yok kurtulmadılar ellerinden aksine en basından beri parkmanı kandırdıklarına inandırıp baska bi amaç için kullanıcaklar heralde, muhtemelen parkman ın babasının yerini doldurmak için. kaçırdığın kısımda en can alıcı kısmıymış yani. :) ama o kadar klişe olmazlar dimi ya kız işte parkmanı kandırmak için geliyo ama sonra ona aşık olup yanında kalıyo filan. onun yerine parkman olayı caksa kızı zorla alıkoysa filan o zaman işte senaryo derim ona :)

Sosyal ağlarda paylaş

petercık

peterın gucler hepten gitti, ama hala syların gucu kalmıstır belki, yok kalmadıysa ne diye syların gucunu al dunyayı kurtar muhabbeti gecti. Ha bir ihtimal arthuru keserler, herkes guclerine geri kavusur falan klişe olur buda baya :D Baska bir teorim Arthur'un gucleri almak gibi, diledigi kisiye verme ozelligi de vardır, sylar bu gucu ondan alıp petera guclerini geri verir falan. Baska bilmiyorum peter nasıl alıcak guclerini.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...