Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Death Note

Virus

Öne çıkan mesajlar

27 spo.
[spo]Aman L , M , N olucak bunlar sonunda ama hiç biri ryuzaki kadar karizma değil. N tam ryuzakinin amerikan versiyonu olmuş. Şekerleme yerine puzzle falan yapıyor sadece pek bir çakma olmuş işin aslı. Bakalım görelim öbür bölümleri ama bundan öncesi kadar heyecan vereceğini sanmıyorum ben.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu bölümüde beğendim yeni karakterler yeni havalar katmış ama L bence hala gitmedi....bişiler çıkıcakmış gibime geliyor
seriyi gerçekten çok ciddi yapmışlar ve konuyu iyi aktarıyorlar....
zamanı anlatmaları
olayı sunmaları
karakterlerin gelişimi ve zıtlıklar...
bakalım ben bekliyorum merakla
Sosyal ağlarda paylaş

heh iyi güzel bazı bölümlerde çok tempolu polisiye havasında gidiyor da ciddi bazı saçmalamalar var light'ın paçayı kurtarmasını sağlayan.

[spo]fbi detektifinin nişanlısını tümden unutuyorlar bir yerden sonra, onun "babam buranın müdürü ben de detektifim" geyiğini kadının yutması da eeeehhh dedirtti doğrusu. hayır sokaktan geçen birisi değil güya eski meşhur ajan. yine o ilk ajanın kimliğini göstermesi özellikle takip ettiği adama aynen öyle. ve ilerleyen bölümlerde öyle bir yaptılar ki önce çocuğun peşinde sadece evin dışında ajan vardı, sonra da sadece evde dikizleme aletleri oldu. e ulan ikisini birden koysanıza. ne biçim takip bu? l'in bütün o teoriyi kusursuzca kurduktan, "sana güçler geri gelecek şekilde kurdun olayı" demesinden ve higuchi denen herifin yakalandığı dakikada ölmesinin üzerine hem misa'yı hem light'ı sokağa salmasına yani ne diyeyim. adamın yanındaki koltukta zaten saatinin altına yazması zaten bambaşka. hayır hadi öbür dedektifler kazma, (o kadar kazmalar ki l 13 gün kuralını deneyeceğini anlattı kimse o işin peşinden koşmadı) bu güya dünyanın en usta gözlem ustası sherlock junior gibi birşey. light'ın davranışlarının geceyle gündüz gibi değişmesinin anlaşılamaması da süper. gözünün seğrimesine kadar inceliyorlar güya. haa bir de l'in bütün kişisel kayıtlarını oradaki bilgisayarda hiçbir kaydı olmadan tutması var light'a zerre kadar güvenmezken, ben ölürsem ne yaparlar planları kurarken gece gündüz. tabii bir de l dünyanın aynı anda en iyi üç dedektifiyken yenildiği halde onun izinden giden çaylaklar var, fbi yapbozla oynayan çocuğa durduk yerde ekip filan veriyor ne diyeyim. bunlar ne zaman deneyim kazandı ne zaman rüştünü ispatladı ki bütün interpol emrinde çalışırken, karısı çat çat isimleri görüyorken rakip olacaklar light'a. sonra rem neden öldürmüyor bunu light için "vay anasını misa'ya ve bana tezgah kurdun l'i öldürmem için" derken?[/spo]

genel olarak süper ciddi ele alındığı için olaylar bana bazı yerlerde ciddi açıklar var hissi geliyor, olaylar öyle bir kuruluyor ki light paçayı kurtarıyor kesinlikle imkan yokken filan. ana karakter abuk sabuk gelmese bana bu kadar daha çok hoşlanacağım herhalde ama "vay canına bu kadar çok kişinin adını yazmaz genelde defter sahipleri" derken pörtlekgöz o akıllı uslu çocuğun anında saykoya bağlaması bence havada kalmasına neden oluyor bütün konunun. (naruto'dan ultra abuk karakter sasuke'yi seslendiren kişi seslendiriyor tesadüfe bakınız ki) defter dellendiriyorsa sahibini ki bunun tam tersine bahsedilmiş, gene de bütün maksadına düpedüz ters hareket etmenin anlamı nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]ehe bence 28 gayet oturaklı yapmıslar death note un gıtmesı kotu oldu tabi ama of bayağ da karıstırdılar
neolcak ne biticek nasıl çözümlenecek bilmiyorum
yagami bayağ sıkıştı. [/spo]

bu arada izlemek iyi geldi

[ Mesaj 03 Mayıs 2007, Perşembe - 11:55 tarihinde, Villians tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

28'i izledim de:

[spo]l'in ölmesi çok şey götürdü, direkt en sağlam karakteriydi hikayenin. mello zaten generic_manyak#00787482, n ise direkt l'in kopyası. neyse bakalım ama o kadar potansiyel fışkıran bir charı öldürüp yerine beyaz saçlı kopyasını koymak cidden gülünç. başka bir ölüm tanrısı gelip diriltseydi daha anlamlı olurdu.[/spo]

ulan bu light ne için kasıyor anlasam. adalet neyim bırakmadı zaten ne kadar masum varsa kestin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...