Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

icq ölmüş

karakedi

Öne çıkan mesajlar

bu nedir yaf,
bi açayım dedim, açmaz olaydım. dakika başına yeni contact damlıyor. salak reklamlardan her türlü tanışma isteklerine dek. baygınlık verdi. yok mu bunları engellemenin yolu?

icq cidden bitmiş açılacak gibi degil şuandaki hali.
deny tuşuna basmaktan sinir yarattım gece gece.
Sosyal ağlarda paylaş

ustaya saygı kuşagı derler
icqnun bi sürü iyi tarafı var, offline mesaj vs gibi.

enter tuşuna basınca msg atan msne bin basar diycem ama mafetmişler güzelim programı. cok zırtpoz var internette.

internete çıkış için ehliyet gibi bişi lazım. hani sürücülere veriyorlarya, trafige cıkmak için önce testlere tabi tutulyutorsun sonrada ehliyet alıyorsun. en kısa sürede benzer bir uygulama internet için gerekiyor.

95li yılları özlememek mümkün degil. 10 kişi online olurdu, sabaha dek sohbet ederdik. tadı tuzu kalmadı internetin.
Sosyal ağlarda paylaş

arada sirada aciyorum icqyu.cok nadir kullanan birkac arkadas icin.
bana nerdeyse 2 senedir birtane bile spam mail xxx herhangi bi istegim disi msg gelmedi. infomda hicbirsey yazmamasina yoruyorum.
offfline msg istiyorum msnede.
ayrica nasil bir takintiysa hala icqda konusurken eski chat penceresiyle konusurum.
tek msg al geri cvp yaz . eski konusmalari görmek yok :=)

edik: bi yandan msn bi yandan icq acik olunca msnde konuştuğum herkeze sesli chat yolluyorum yanlişlikla alt+s hedesinden.

[ Mesaj 08 Nisan 2006, Cumartesi - 01:18 tarihinde, GEd tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ben kendimi bildim bileli açıyorum icq gelmiyo öyle şeyler heh :)

na moduna fln geçmiyorum ama sadece available durumdayım
nadiren away yapıyorum

ps: detailsim de dolu baya, mail adresim yazmıyor ama
resim bile var yani

[ Mesaj 08 Nisan 2006, Cumartesi - 08:16 tarihinde, DynamicK tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ICQ program kalitesi olarak MSN'in çok üstünde bir program, hep de öyleydi. Ve muhtemelen de hep öyle kalacak.

Şu dakka başı reklam atanları engellemek için de

Menü -> Preferences&Security -> Spam Control

e girip, "Apply ICQ spam filter" ve "Accept only messages from my contact list" seçeneklerine tik atmak gerekiyor.

* * *

Adamları eklemeden yasaklamak için de direk icq listesinde mor olarak çıkarlarken (liste dışı) sağ tıklayıp move to ignore list demek gerekiyor yoksa mesaj penceresinde yok o seçenek.

Bu anlattıklarım ICQPro için ama önceki versiyonlarda da benzer önlemler var.

[ Mesaj 08 Nisan 2006, Cumartesi - 12:43 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

benim uin de 6 haneli 4-5 aydır açmıyordum bugün bi kurdum bakayım dedim. 2 mesaj gelmiş sadece onlarda msnde olan arakdaşlardan eklemişler sonra msn listelerine :) Reklam vb. şeyler yoktu sadece bu 2 mesaj :) Ama icq cidden çok daha iyi bir programdı bence. yonjadan arkadaş bulma vs. yalan valla icq varken yonjaya gerek mi vardı ya? İstediğin zaman istediğin özellikli insanı bul konuş işte...

Msn daha yeni ekledi ya offline online mesaj olayını...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...