Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

3-13

aaaaaargh
ben yine fazla eglenemedim
nolyuoruz ya
hep bi tatminsizlik
sikayetim var resmen.
bölümde oyle zevkle izledigim az yer vardi
mesela o dancing dragon olayı hoştu
cok karizmaydi aang (L)
ne katara ne de bizimkilerden birileri vardi
ortada bi earthbending goremeyince ben bölüme bölüm demiyorum.
ama sonu hoştu :D

şimdi nolcak dedirtmediler mesela bu bölümde, bi sonraki bölüm yine bagimsiz bişey olucak sanırım ya da gecmiste bişeyler devam eder diye tahmin ediyorum

bi de IROH NERDE!!!!11
yeter irohu istiyoruz biz
grr.

yeni bölüm ne zamanmiş :)

Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu bölüm o kadar kötü değildi ya, hayal kırıklığı filan da değildi açıkçası.

En azından Toph un neden o derece imba olduğunu öğrendik, Iroh un barış yanlısı tonton amcaya dönüşürken izlediği yolu öğrendik, ayrıca gayet sağlam bi teknik te öğrendiler.Çok boş diildi yani.

Sosyal ağlarda paylaş

3.13

walla toph'un olayı hakkaten iyiydi ben beğendim bölümü ama kendimi iroh için fazla hazırlamışım onu görememek kötü oldu=)
dragon dance güzeldi bence de.
önümüzdeki bölümlerde ben bağımsız bişiler beklemiyorum, bence iroh artık ortaya çıkar diye umuyorum ve aang artık hafiften öğrenmeye başlar firebending'i ve fire lorda doğru yoluna koyulur diye düşünüyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Bende böyle düşünüyodum. Ancak sezon 1 finali kadar mükemmel bi bölüm zor gelir artık. Çünkü orda olaiblecek en kötü şey gerçekleşti. Ay ruhu öldü. Ve okyanus ruhu onun intikamını aldı.

Eminimki artık 1. sezon finalindeki kadar güçlü bending göremeyeceğiz. Başımıza gelecek en güzel şey, kuyruklu yıldızın bir an evvel geçmesi ve ateş kralının muazzam güce ulaşması.

Bide Aang suyu ısıtıp buharlaştırmayı öğrenirse tam olucak :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...