Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

çok basit ema.

utorrent.com'a gidiyorsun. utorrent adındaki bittorrent client'ı indiriyorsun. güzelcene kuruyorsun.

sonra http://www.darkhardware.com/phpbb/viewtopic.php?t=107742&view=next adresindeki tavsiyeleri takiben port yönlendirmeni yapıyorsun ve torrent kullanmaya hazırsın.

e torrentleri nerden bulacaksın? bir çok torrent arama motoru var. ben torrentz.com'u kullanıyorum. onun dışında da google'da aratarak bile torrent bulabiliyorsun.

bunu ayrı bir konu yapmak lazım ama üşengeçlik zor zanaat. sen buradakilerle idare et, bir ara ayrı bir konu açarım ben :D

unutmadan, eniştemize hayırlı teskereler
hem 14 yaşında evlendin, hem de askere gitmemiş herifle evlenmişsin. iki kere tüü! :P

[ Mesaj 06 March 2007, Tuesday - 18:13 tarihinde, Mum_Chamber tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bitorent bilmem ama dizi seyredeceksen emule için bir kaç link verebilirim.
Buradan xtreme modun son versiyonunu indiriyorsun.
Buradaki ayarlarla ince ayarları yapabilirsin. Hatta ilk mesajın sonlarında direk olarak ayar dosyaları var onları da kullanabilirsin.
TV UnderGround adresinden de istediğin diziyi istediğin dilde indirebilir ve ihtiyacın olursa www.divxplanet.com adresinden de uygun altyazıyı seçp indirebilirsin.
Hadi hayırlı traşlar.
;)

[ Mesaj 06 March 2007, Tuesday - 20:59 tarihinde, ghaldszar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw biz çocuktuk Mock ve Sweet vardı TRT'de.. acaip severdim (hala severim) her neyse onun çizimleri falan kurşunkalemle yaılmış gibiydi, böyle kaba kaba. Şİmdi Avatarı izliyorum da karakter hareketleri falan inanılmaz gerçekçi (dövüş sekanslarında elemanların hareketleri falan, çok insansı, reele yakın) çizimler mükemmel...helal olsun

neyse..

dori dori
mogu mogu
dorig dorig
mogu moguuu
(çu çu - çu çu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...