Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

waterbenderlar iyilik, zerafet, denge gibi unsurları temsil ediyor. insanların suyunu çekip kurutmak bir yana, bending kabiliyetleri dışında healer bir kısmı. yumuşak kalpli insanlar. olayları kindness.
ateş ulusu ise ateş gibi: yakıcı-yıkıcı, saldırgan, yayılmacı... ateşin iyileştirme gücü yok, yok etme gücü var. bu yüzden hanedanda da problem var, mizaçları da çoğu zaman evil.
toprak bükücüler kaya gibi sağlam. kodular mı oturtuyorlar, kendilerine konduğunda yıkılmıyorlar.
havacılar ise hava-cıva... ehe, eğlenmeyi, hoplayıp zıplamayı, oyun oynamayı seven bir ırk. dövüşmeleri de aynı şekilde: rakipleriyle oynayarak, kaçarak, zekice trükler yaparak.. yok olmaları ile ilgili detaylı bilgi yok, ama bir ketenpereye getirildikleri kesin :/

neyse ben kasmiim iroh baba anlatmış zaten:

[spo]"fire is the element of power. the people of the fire nation have desire and will. and the energy and drive to achieve what they want.

earth is the element of substance. the people of the earth kingdom are diverse and strong. they are persistent and enduring.

air is the element of freedom. the air nomads detached themselves from worldly concerns and found peace and freedom. also they apparently had pretty good senses of humour.

water is the element of change. the people of the water tribe are capable of adapting to many things. they have a deep sense of community and love that holds them together through anything."
[/spo]

[ Mesaj 17 March 2007, Saturday - 00:55 tarihinde, Emaleth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ema apla, sadece ilk 15 bölümü izlemiş birisi olarak uzman görüşünü almak isterim, Katara kime varacak sence?

Uzak bir tahmin olsa da, Zuko diyorum ben, sürpriz yumurta hesabı...

@Mum; Iroh'un kamuflajı o. İş ciddiye binince gayet ciddi bir amcamız oluyor, lafı gediğine koyuyor kendisi.

[ Mesaj 17 March 2007, Saturday - 00:59 tarihinde, Asteroth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

valla katara-aang aşkı (kataang diyor shippingciler) zor. koskoca avatarın karıyla kızla işi olamaz herhalde. dünya kurtarıcak o kolay mı :P

bi de zutaracılar var (katara-zuko). birinci sezonda kataang düşündüren bölümler olduğu kadar, ilerleyen bölümlerde de bu ihtimali düşündürecek durumlar var.
ama yani zuko da pek lavuk canım, bu kızcaaz onunla mı uğraşıcak bi ömür :P

ben şahsen kendisinin başka bir yakışıklı bulmasını istiyorum ama hikayenin ne tarafa gideceği gerçekten belli değil.

bu arada, sokka da baya flörtçü bi arkadaşımız. unutmayalım :)

@mum: sanırım en sevdiğim karakter iroh, ama airbender değil pek bence. daha ziyade bilgiden gelen bir ermişlik, bir yollar almış, bir şeyler öğrenmiş, ciddiyeti bile aşmış bir adam. yukarıda alıntıladığım konuşmasının bir yerinde de 4 elementin dengesinden filan bahsediyor kendisi.
ermiş bir kişi :)
Sosyal ağlarda paylaş

3.sezon temmuz ayında başlayacakmış galiba.
Bir arkadaşım bakmış o söylemişti bana.
Avatarın ilk sezonunu bir gecede izlemiştim ne günlerdi be.
Sonra 2.sezonu da indirip indirip takip ettim.
Ama güzel bir animedir, konu olarak olsun , görsellik olarak olsun güzeldir. Çok da eğlencelidir bunların yanı sıra. Benim favori karakterim soka. Süper eğlenceli bir karakter ya. Zaten aşk adamı kendisi de bir yandan :D

Bu arada iroh ayrı bir efsane ya...

[ Mesaj 22 March 2007, Thursday - 16:14 tarihinde, Dingaer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca, sokka gibi bi yan karakter ile, tipik bütün ilgiyi ana karakterin üzerine yoğunlaştıran bütün statları +18 karakter klişesini aşarak takdirimi iyice kazandılar hakkaten. bütün kızları avatar götürse bayardı. sadece sokka değil, diğer yan karakterler de çok başarılı olmuş bence, bildiğin dizi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben diyorum (daha ziyade umuyorum) ki zuko gerçekten değişti ve avatarı kurtarmak için kardeşinin tarafına geçmiş gözüktü. hatta kardeşi akni-ki teklifini reddettiği için zorla düello yapacak gibime geliyor. öyle olsun lütfen. zuko yola gelsin.

hatta ben diyorum ki, o yalnız başına tepeye çıktığı gece lightning redirection olayını da masterladı kendisi.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sezonu şuanda torrentten indiriyorum internet 256 olunca daha baya indircem gibi (arada prison break 21inci bölümü indircem heroes 19 çıktımı bilmiyorum onu indircem çıktıysa oyüzden uzun yoksa birbuçuk gün yani indirmesi :S ) bikaç bölüme rasgelmiştim çok hoşuma gitmişti bulmuşken indiriyim dedim :) ilkini izliyimde ikinciyide indiriyim madem :)

[ Mesaj 28 March 2007, Wednesday - 17:31 tarihinde, Drall tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...