Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevdiğiniz 3 pati

_ClymoR_

Öne çıkan mesajlar

nordlydian said:

arkadaş hiç mi sevgi kırıntısı oluşturamadım hiçbirinizde ya....

corpy; seni tanımadığım ve görmediğim halde ''saçların çok yakışmış'' demedim mi?...

çetintaş; senin açtıgın tum ulusalcı başlıklarda senin yanında yer almadım mı?..

sequo; arabalı fotoğraflarının altına '' çok guzel yeaaa'' diye mesajlar atmadım mı?..

peki siz bilgisayar oyunları bölümlerinde indirim başlığını takip eden patiler; evet sizlere söylüyorum sana, sana ve sana.. hiç mi pati'de paylaştığım bilgisayar oyunu indirimlerinden bir oyun almadınız?..

yazık...

çok yazık...

Ama yazdım gözüm hepinizi seviyorum diye.
Özel olarak seni çok seviyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

arkadaş hiç mi sevgi kırıntısı oluşturamadım hiçbirinizde ya....

corpy; seni tanımadığım ve görmediğim halde ''saçların çok yakışmış'' demedim mi?...

çetintaş; senin açtıgın tum ulusalcı başlıklarda senin yanında yer almadım mı?..

sequo; arabalı fotoğraflarının altına '' çok guzel yeaaa'' diye mesajlar atmadım mı?..

peki siz bilgisayar oyunları bölümlerinde indirim başlığını takip eden patiler; evet sizlere söylüyorum sana, sana ve sana.. hiç mi pati'de paylaştığım bilgisayar oyunu indirimlerinden bir oyun almadınız?..

yazık...

çok yazık...

yaa :/ gerçek hayatta tanıştıklarımı yazdım ben ama yazmadığım ve sevdiklerim arasında varsın sen de tabi ki yapma böyle ..
Sosyal ağlarda paylaş

cempostaci said:

aptallasma
albumden degil
zaten gecti artik.
kisisele saglik problemin yada ailenle ilgili probleminle ilgili topic acman gerekiyordu zamaninda
kizlar o topice uzun bir msj yazdigi zaman hemen hooop ozelden konuyla alakali msj
daha sonra o mesajlasma uzuyor ve ileriki gunlerde msne geciliyordu
bunu takiben kiz merak ediyor ve illaki bir web cam girisimi oluyordu
forumda kac kisinin uzak mesafeli iliskisi oldu bi bilsen
sen bilmezsin tabi, o klavyeler bilir

sırf bu tip yanlış anlaşılacağım falan diye senelerdir burtonesk ile konuşmamıştım hiç ya. şu forumun en tatlı insanıydı. sonra yazdı olacak diye bide internetten 'RIZK' bulmak çok acı geliyor bana. var tabi ihtiyacı olmayıp internette denk gelip tanışan ama şimdi bir One var forumda mesela. kadınım diyen herkesi denedi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...