Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowbane ÜCRETSİZ !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

roleplay kuralları var, quibbura'ya giremez crusaderlar.

bu arada elf mage açtım 65 con üstüne basamak basamak 85'e çıkılır mı ? (en düşük cons rune kaç con istiyor kısaca) ve de necromancer iyi mi ? fury veya channelerın aoe leri partiyi de etkiliyor diye istemiyorum, warlocku da sevmiyorum. wizardı da düzgün hiç oynamadım ondan istemiyorum. ne olayım ?

edit : veya necro olayım, güzel gibi.

[ Mesaj 02 Nisan 2006, Pazar - 19:15 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ok nickim Softie Portakal, bir grup buldum noob noob kasıyoruz.

bu arada ben başlangıç runeleri ile 150 int yaptım, ardından cons u +20 yapacağım. hemen ölmesin diye.

ve muhtemelen necro yapacağım, bulursam da archmage takacağım.

[ Mesaj 02 Nisan 2006, Pazar - 19:19 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Buzx de ben de necro olduk ( o shade ben elf ) , hadi hayırlısı.

bir de ben bir şey soracağım, parasal sıkıntı çekiyorum, level 16 necro olarak kendi çapımda eğitim amaçlı para toplama yeri tavsiye edebilir misiniz ?

[ Mesaj 02 Nisan 2006, Pazar - 21:42 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

int arttırır verdiğin zararı. sadece bu kadarını söyleyebilirim, en son 3 yıl önce chan açmıştım ve aşırı gimp olmuştu, ondan seni yanlış yönlendirmek istemem.

edit : healer/doomsayer açacağım da bunlar mage outposta girebiliyor mu ? light armorların vereceği en iyi def ne kadardır ? (neph doomie açacağım da dex az doğal olarak, yüksek skill ile light armor kaç def verir hesaplayacağım)

[ Mesaj 03 Nisan 2006, Pazartesi - 21:56 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ben acicam charida rogue olmak istiorm bi arkla oynycam o da kesip biçmek istiom dio e zaten level atlamak kolay o halde arkadaşlar ufaktan rogue ve fighter için bi tutorial yapsaniz hangisi hangi konuda iidir ve ırk konusnda da ben bişy anlamadım siteden:D
Bide bi server şöle adam gibi rp ve pvp olmassa sadece pvp yapabilecegmiz?Şimdiden çok saolun
Sosyal ağlarda paylaş

redemption uzak doğu istilasındaymış, braialla unoffical olarak uzak doğu serverı. vindiactionda da loreplay olayı var, her ırk ve class yan yana olamıyor. bu yüzden seçebileceğiniz wrath veya mourning kalıyor.

ha ama birlikte oynarız gerisini boşver diyorsan vindication'da ortak ırk ve meslek (veya aynı tip guilde girebileceğiniz meslek/ırk kombinasyonları) seçin, birlikte oynarsınız.

ayrıca rp zorunlu değil. sadece vindication'da örneğin vampire necromancer ile dwarf crusader düşman olmak zorundalar birbirlerine. diğer serverlarda birlikte olabiliyorlar.

[ Mesaj 05 Nisan 2006, Çarşamba - 22:57 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında her class her görevi üstlenebilecek biçimde geliştirilebiliyor.

mesela templar olan biri yakın dövüşe ağırlık vermiş özellikte de olabilir, caster özelliği ağır basan karakter de olabilir. (burda templar dediğim fighter tabanlı bir meslek, yani fighter oldum diye illa ki yakın dövüşe girmenize gerek yok.)

çoğu meslek için bu geçerli, ama yeni başlıyorsanız daha basit bir sınıf tercih edin, çok kafa yormayın oynayacağınız karakter üstünde. barbar güzeldir başlangıç için mesela seçeceğiniz ırk destekliyorsa.

[ Mesaj 06 Nisan 2006, Perşembe - 18:25 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bilgisi olanlara soruyorum, rangerların silahları (braialla's sword gibisinden bişeydi) dex tabanlı da, masteryleri neler ? sword mastery ve beastcraft 2. mastery mi yoksa başka bir şey mi ?

bir de bu kılıçları kaça bulurum ? bulana kadar daggerlar ile idare edeceğim çünkü, dagger skillnini de arttırmak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...