Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon Siege 2 videosu / İşte MMORPG böyle olmalı

Bone

Öne çıkan mesajlar

Bilmem kaçınız Dungeon Siege 2'nin videosunu izledi.
Ama bu videoyu izlerken ağzım açık seyrettim.

Kocaman ordular birbirlerine girebiliyor. İki kahraman şekil şekil haraketler yapabiliyor.

Hayalimdeki MMORPG sahneleri içeren çok güzel bir video.
Sanki biraz WoW'u andırıyor. Umarım yakında bu tür oyunlar oynarız...[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

ben görmedim doğrusu ama okuduğum kadarıyla ilk oyunun motorunun aynısını kullanmışlar ama ilk oyunda tam kapasite ile kullanmamışlar o nasıl bir hesapsa, :) bunda tam kapasite kullanılmış ve süper olmuş diyorlardı..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

dungeon siege yerine nox'un devamı çıksaydı ya aaaaah ah..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

nox lord of destruction çıkana kadar diablo 2'den bile daha iyiydi, dungeon siege'i katlar zaten. en alasından hack 'n slash'ti ve kendini ciddiye alıp da kasım kasım kasılmadığı halde sürükleyiciydi. 5-6 kere bitirdim, aynı oyunun motorunu yenilesinler gene bitiririm bir o kadar..

burada nox sevenler çoktu ya neden yayına aldınız beğenmeyenleri program akışı bozuldu.. :-p[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

wala zevklerle renkler tartışılmaz diablo 2 bence noxtan kat kat daa ii ve multisi felam çok daha güzeldi :-) bu arada demin dungeon siege 2 yi izledim harbici müthiş ti kısa ama herşeyi anlatıyo öyle bir oyun olursa wala süper olur.[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

diablo 2'yi ben de çok beğenirim ama nox çıkarken "d2 çıkana kadar millet oyalansın diye yapıldı" sözlerin yersizliği ortada, bir dungeon siege'den çok daha iyi mesela d2'den iyiliği tartışılır olsa da..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Nox'un teq kötülüğü we cooookk bayıq dememin nedeni olayların aynı oolması lineer mı diolar harita hep aynı bir karekter ile ikinciye oynamaq ölüm zewksiz sadece 3 kere bitirdim o da 3 değişik oyun gidişadı olduğundan oyun hep aynı gitmese daha gsl olabilirdi

Multi'de Diablo2 ile yarısır ama Diablo2'nin de multisi gsl Single o da cok bayıq bi oyun[hline]MKC
EagleEye, 08 September 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
winxp ile tv kartından sex alabilen varmı
Sosyal ağlarda paylaş

lineer dersen diablo 2 de lineer'dir, haritada kaılar ya da duvarların yeri azıcık değişiyor diye bambaşka bir konu akışı ya da olay akışı olmuyor, aksine nox'taki ufak tefek olayların (kapılar yıkılır conjurerlar gelir golemler çıkar v.b) da olmamasına neden oluyor..

multi'sinde çok değişik birşey mi var sanki d2'nin single'dan? tek kişi değil 3-5 kişi yaratık kesiyorsun gene, PvP düşünülmediğinden hazırlanırken (zaten 1.10 açıklamalarında bunu söylediler) o da çok sınırlı ve dengesiz..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Bak ne demişim Diablo2 Single'ı da bayıq demişim di mi senden farklı bişi dememişim yani

Multisine gelince bnce tüm oyunların multisi gibi zewkli, arklarla berbaer gidip Diablo'yu kesmeq bnce zewkli we PvP bi ayrı zewkli kılıo Nox'un da multisi ii dedim ztn

Nox'taki udak tefek olaylar oluo değişik ewt ama 2. kez oynayınca karekterniz gene anı gelişio we aynı olaylar oluo bn artıq şimdi duwar yıkılcaq skelton cıkıcak die oynuodum Diablo2'de ise bnce karakteri farklı geliştirmek(skill tree) başlı başlına yeniden oynalibitelisini arttırıo

Ama gene de Nox'la Diablo2'nin yeri bnm için ayrıdır her ne kdr aynı tarz olsalarda[hline]MKC
EagleEye, 08 September 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
winxp ile tv kartından sex alabilen varmı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...