Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWAT?

Audfe

Öne çıkan mesajlar

Special Weapon Assault Team (SWAT) Timini konu alan bir film işte.
İzlesem birşeyler söylerdim ama daha sinemalara gelmedi sanırsam.
Büyük ihtimalle ya aksiyon dolu birşey olur, ya da swat timinden bir adam atılır arkasına köpekler takılır biz de bu adamı seyrederiz.[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

fast and the furious'un sonunda birine yumruk atan, dominic'in sevgilisi.
resident evil'da ısırılan, panzehir verilmesine rağmen zombi olan polis.

anlayın artık bi zahmet :)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 11 September 2003 15:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben fragmanı filan görmüştüm de o kadar popüler ve iş yapar bir tema olduğu halde (özel tim hadisesi) bana ikinci sınıf aksiyon filmi havası verdi ve koca fragmanda bir kere bile "vaaay bee görmek lazım" diyemedim merak ettiğim halde. sanırım bu sefer haksız değilim maalesef.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...