Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yorumsuz el morad castle da barkkk...

AresMajere

Öne çıkan mesajlar

hı ßirde son olarak
yok eski paticik böyleydi söyledi
ulan idiot insanlar
forum nedir lik önce forum kavramını ögrenin ondan sonra konusun kimseden çekindigim yok üstüne alınan alınsın gerekirse herkesi karşıma alırım burada bir şerefsizlik adaletsizlik var
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar gerçekler aptalca muhabbet ediyorsunuz hala inanın acıyorum size jade real yerien başkası olsaydı konusurdunuz
menfaatçi yalaka kokuşmuş insan var buralarda azımı açtım artık dahada kimse susturamaz aptal aptal muhabbet etmeyin haksızlıgı konusun hala yok degil yok böyle yok fake vs aptalca şeyler yazmayın
Sosyal ağlarda paylaş

paticik forumlarinin kime hizmet ettigini nae oldugunu sen yeni mi ogrendin poli

o tayfanin uzerine gidildiginde milletin nasil yorunge disi kaldigini ogrenemedin mi halaa ????

syner aresmajere offline

size sesleniyorum

yeni accunt actim ama ares e giremiyorum nooldu servermi gitti ????

[ Mesaj 03 Mart 2006, Cuma - 18:54 tarihinde, ghtyu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

--------------------------------------------------------------------------------
eskiye bakıyorumda ne çok uyarırlardı küfüre direk yörünge dışı ama yok artık önüne gelen yazmış "aq/sie/sktr" falan filan boş şeyler..forumda nasıl konusuldugunu bilmeyen insandan ne mantıklı bi fikir gelebilirki

lafın bana ise herkesden daha iyi bilirim nasıl konusulacagını
Sosyal ağlarda paylaş

şikayette bulunan 2 taraf var birbirleri ve yandaşları yüzünden konu saçma sapan oldu ilginç zati paticik de hep bu oluo bi konu açıosun konu 5 post sonra alakasız bi yerde

@@@ varsa block lucak biri bu konu bence blocklanmalı @@@

ii tatiller...

[ Mesaj 03 Mart 2006, Cuma - 18:58 tarihinde, TrimoVax tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

peki konuyu dağıtmadan birşey söylüyorum bukadar adaletten bahseden insandan birşey isteyelim

biz kendisini banlatmadan yeni aski gmsine askim beni banlarmısın adaletli olamadık ben adaleti severim bilirsin aşkım yarın açarsın tamammı

demesini bekliyoruz kendini banlatırmısın jade bukadar karektersiz olamazsın hem adaletten bahsediyorsun hemde adaletsizligin kralını yapiyorsun yaşından başından utan
Sosyal ağlarda paylaş

@ karusion
ne alakası var kardeşim, artist artist cevaplar verme burda, sorduğum soruya cevap ver önce, veremiyeceksen sus...

biz daha gate kırmaya çalışırken siz nasıl içerde oluosunuz? evet bu sorunun cevabını hala beklemekteyim.

konuşurken adabınla konuşmayı öğren önce, eline shardlarını verenler bunları öğretmemiş sanırım sana, mümkünse burda legalite ahkamı kesmeyin. adam gibi soruma cevap ver human mısın gibi gudik sorularda sorma human olduğumu pek tabi ki biliosun, wallbug yapıosunuz bu kadar basit, uzatma kthxbye.

son olarak eğer 1 cevap verceksen sorduğum soruya cevap ver, aksi taktirde buraya bir sayfa yazı yazsan iplemem.
Sosyal ağlarda paylaş

slm hasan yanı aresmajere ben end bu olaylara senın fazla aldırmama lazım herkes kımın ne oldugu bılıyor ev durustluk dersı veren jade de neler yaptıgı bır ben bılrım onun clan cok takıldım human ken benı her şekılde her sucla sucladılar ama sonuda haksız oldukları anladılar jade gercek anlamda ne oldum delısı bırı ve herkes burda kının ne oldugu cok ıyı bılıyor hasan bız bıze yeterız kardeş allaha emanet ol
Sosyal ağlarda paylaş

imancore
soruyu soran herkese iftira atan biri olunca cokı normal. dts de kasarken troll berserker ceken 4 tas ressleten(ressleyen kimse bir aydan fazla aposlarda bufferlik healcilik yapan bir tip kospu ile), kospcusun diye iftira atan(uc dort kisi elimden spot alamayinca), anama bacima charimin gercek sahibi fakat uzun zamandir oynamayan kız arkadasima soven adi kisilksiz bir tip olunca sadece sinirim bozuluyor. once adam olun sonra aadam yerine koyulmayi bekleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

@imancore

ben sırf o keaparın altında yarım saat 45 dakka yatıyorum sen kımsın

o kadar bılıyorsaun dıyorum oyunu boyle embesıl konusamalrı bırak we once burayı oku yazılanları oku bnen oraya re-spawn basarak gırıyorum bu 1 oraya gıdene kadar 10 12 kez re-spawn basıyorum bu 2 sen yapabılıyorsan yap yapamıyorsan da gel benım partym e nasıl yaptıgımı gor ondan sonrada baskalarına laf camur atcam dıye ugrascagına sende benım yaptıgımı yaparsın (yapabılrsen oyundan anlıyorsan oyun oynamayı bılıyorsan) ben bunun uzerıne acıkmalama yappmıcam

imancore = idiot
Sosyal ağlarda paylaş

fazla yazı yazmam ama uzun zamandır bu forum u takip ediyorm.son bişi diyorm üstüne bişi demeye gerek yok sanırım bırakın jade hangi gm e ne veriyosa versin nerde private bossdrop yaptırıyosa yaptırsın herkes kendi g.tünden sorumludur...daha fazla olayı dillendirmenin alemi yok...sizde bulun bi tane gm sizde yaptırın istediğiniz yerde boss drop...bu yüzden hatun gm istiyorum bu oyuna....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...