Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yorumsuz el morad castle da barkkk...

AresMajere

Öne çıkan mesajlar

valla pamir laftan anlamayan oyunda herturlu hilekarligi yapan adama ben mal demisim sen ona kufur diosan

mal oglu mal

diorum

hirsiz

agzimi bozacamda simdi

bozmuyorum

bu arada ben klavyeden rahat konusuyormusum

evet dogrudur klavyeden rahat oluyor konusmak

ama

oyundaki diger charlari hice sayip serefsizlik yapan .........................................lari

................leri

bosluklari siz doldurun

gordukce ve banlandiklarini gordukce

ne kadar seviniyorum bilemessinizz :d

onlari banlasalar nolacakki

dupeledikleri itemleri gercek paraya satip

kendilerine ya 70 lvl bi char alirlar yada gm lere yalakik yapip

bi daha ....................... lik yaparlar ne diemm

bizim isimiz elimizden geldigince onlarin bu oyundan defolup gitmelerini saglamak olmali

o ..................... lik yapanlari oyundan temislemeliyizzzz

bb canlarim

paticigi bu hale getiren biz degilizzz...

oyunda o ................ ligi yapanlar..........

saygilar canlarim

badcompany in clan formundan bir alinti
bu 1

http://img362.imageshack.us/img362/1983/ceek0ur.jpg

bu2

http://img458.imageshack.us/img458/1718/ceek26bn.jpg

:d

[ Mesaj 03 Mart 2006, Cuma - 20:08 tarihinde, ghtyu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

xtreme....daha önce söleseydin ya pbd yapabildiğini.....herkes kafasına göre bi gm le anlasmış işi götürüyo zaten...biz boşuna mı oynuyoruz bu oyunu ne...sen nerde oturuyosn:d...geleyim bana da pbd ya...ama ben piana ya orc bandit isterim.....ama town da olacak....herkes birden kesecek kutu bana düşecek..içinden de ne var ne yok çıkacak..anlasırsak gelirim:d.......ilk bi beleşe yaparsın...sonra bakarız...ayağımız alışsın:d.....ben amerikadayım falan diyosan..msn den webcam ortamı yaparım sana ben....rakılı mezeli falan:d.....sen rahat ol..millet yolunu bulmuş.............
Sosyal ağlarda paylaş

@apranax_forte

evet private boss drop yapabiliyorum ama öncellikle msn telefon ve ev adresini vermek zorundasın ama ev önemli değil ben sanal geldim bu dünyaya sanal gidenim diyenlerdenim .

1.msn de w.cam olacak.
2. telefonla ben degilde sen arayacaksin ve tum dediklerimi yapacaksin
3.w.cam karsisinda her istedigim sekle gireceksin
4. tamam ilk basta bisi istemem ama 2-3-4-5 droplarda her geceni calarim -.-''
ve sonuncu ayni zamanda en onemlisi olan
5. hersey aramizda kalacak tum olanlardan kocanin haberi olmayacak okay ?
Sosyal ağlarda paylaş

xtreme......sen merak etme kuşum....ben sana hertürlü güzelliği yaparım...sen bana yeterki boss drop yap...bana bakirra yünü...troll kılı falan lazım...bide akdeniz salata:d...sen içinden bunların çıkacağı bossları bul....gerisini boşver....bu işi harbi harbi yapanlar geririnde ne olacağını çok iyi bilir...yılların oyuncuları bunlar..pro. dur bunlar...master skilleri muamele kısmına veriyolar......bide 70 lvl olmuş sanırım bazıları......memnun kalırsın kesinlikle.....hergün pbd yapasın gelir...ama uğrasma elalemin yasını basını almış ahlaksızlarıyla...bi oyunu oynamayı bilmeyenlerden bize fayda gelmez...gelirsin cadde ye hertürlü ağırlarım seni...en fazla bi roc veririsin bana:d.....deim...rakılı mezeli bi ortam yaparız::d...
Sosyal ağlarda paylaş

@apranax_forte

sultanlarin sultani yeterki sen pbd iste ben sana herzaman yaparim pm den bana tlf. numarani yolla ben seni caldiriyim sen ara okay ? canim benim i love u bu arada akdeniz itemlarindan bolca mevcut sen istedigin boss adini ver ben sana aninda droplayayim okay sultanim? canimin ici . muck( en sevdigim yerinden)
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim derdim değl kim kime ne veriyosa versin ama bazı kişiler için olup olmadık yerde boss event yapılıyosa bu yanlış....gm naapsın...öle bi yapısıyolardırki bunlar adama......gm kendisinden bişi isteyeni ban lasın yada bu tarz bişi yapsın ne bileyim ben mi öğretecem işlerini..ama suan ki durum çok yanlış....ares i de cypher a benzetmesinler....oyun oynanacak bi ares bide olyimpia kalmışken....bu arada olyimpia yı tavsiye ederim.....gm ler ciddi ciddi çalışıyo....dupe yok desem yalan..yine var..ama cz de gelip warrior a 1000+ defansı varken 3k vuran gereksiz gösteri yapmaya çalışan edit ezikler ve yalakaları suan için yok..ilerde ne olur bilemem....piana da gezerken su köseyi dönersem barkk çıkarmı diye düşünmüyosun...bu işleri yapanlar rica edicem cypher da oynasın....bütün hırsız ahlaksız 5 kurusluk halsiyetişerefi olmayan rezilleri orda toplayalım mutlu olsunlar...kendilerini dupe lesinler...(cypher da oynayanlara genel bişi değldir...suan durumu en bozuk server olduğu için cypher örneğini verdim))....................saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

bana aresmajerenin koydugu resim

sankii kendisi icin boss atilmis ve

jadenin bi yerden ss ini alip oraya koymus ve

kendi yedigi halti baskasina yamiyormus gibi bir izlenim doguruyorr

orda o boss a dmage vuran aresmajerenin chariii

sanki jade onu gm le boss keserken basmis gibi geldi ???

yoksa itemleride mi ole yapiyor bu majere ???

bende np istiyorum

banada np plsss yeni char actimmm

orccc

np ve lvl istiyorum aresmajere plsssss
Sosyal ağlarda paylaş

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

ben bu olayi burdan duyuyorum senden ve aresmajere tayfasindan demekki siz yapiyorsunuz da biliyorsunuz bole isler oldugunu

umarim allahnizdan bulursunuz
bulmassanizda sizi yakalayip sikayet edenlere camur atarsinizzzzzz

biz bu halti yedik sizde yiyorsunuz dieeeee

birde kendi cektiginiz ss lere baskalarini yamiyorsunuz gibime geldi :d

buda ceek

in ss leri :d:d:d:d:d:dd:d

http://badboyz.10.forumer.com/viewtopic.php?t=162
Sosyal ağlarda paylaş

olayla ilgisi yok da
paticik forumlarını küçük gören arkadaşlar lütfen baska yerde takılsın "ay burası eskiden bostandı be" deyip msg atmasınlar lütfen patiye takılın denmesini beklemiyorsunuz herhalde..

ek olarak ewrim süreci;

wood staff+8>>>>>>>>>|||>>>>>>>>lycoan staff +8

lol
Sosyal ağlarda paylaş

@ghtyu

apranax ve ben kimsenin tayfasindan degiliz ahaeuhae iyi gulduk aksam aksam ghtyu kardes biz sadece jade midir nedir o ........ ( siz doldurun) yaptigini kaldiramadik ... + aresblblabla bilmem ney. .onuda tanimam etmem..alakamizda yoktur kimseye .. oradaki laflarimiz jade' ve jade gibi olan herkese..aresblabla da yapsin aynisini onada soylerim .

bu tur hile vs. vs. yapan herkes .....( siz doldurun )
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşimsin extreme....surda cypher da yapılanların yarısını atlatsak....cypher boşalır...ankaradan db girip ob nin towerlarını atkisiz hale getirenlerimi sayalım...eslant ta sadece tek 1 clan için boss event yapan gm mi sayalım........çivisi çıkmış bu oyunun....forever olyimpia diyorum artık....zaten yakında euroko gelecek diyolar......gelsin de bide o na bakalım...hiç olmadı japko dayız.....kosp ta serbest.....herkes kafasına göre takılsın.....hiç olmazsa k2 nin server larında bu çok rahat yapıldığı halde ban yeme korkusuyla dolaşmayız ki ben o tarz hacking tools ları kullanmam....kullanan ın party sinde bile durmam.....su oyunu bizden daha legal oynayan adam bilmiyorum k2 de......olyimpia da abyss de kosp açılıyo diye o2 ve o3 de abyss yok..s.elect character le girilmiyo artık...çok iyi oldu...bu gece de ban lananlar olacak..devamlı notice geçiyo......forever olyimpia.......(((((sanmayın ki çok temiz server.dupe hala var....ama diğer serverlara oranla sütten çıkma ak kaşık burası)))
Sosyal ağlarda paylaş

hahah millet birbirine sövmü$ durmu$, ben bi laf sokunca "jester terbieli ol, jester seviye vs." ulan sizin seviyenize iniyorum i$te, daha ne istiyosunuz? $u oyunu oynamıyorum ama sırf eglenmek için forumları okuyorum, gerçekten çok güzel gülme malzemesi çıkıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

karusion soruma cevap veremeyip haal saçmaladığına göre asıl idiot sensin gördüğüm kadarıyla hala abuk subuk cevaplar yazıosun. kısa ve net bi soru soruorum dokundurdu galiba, ikidir cevap vermeyip boş boş konuşuosun yok respawn kağıdı yok şu yok bu. daha lunar gate açılıor bismillah demeden sizin isminiz geçio yukarda, zero, tamtam, sertcocuk bunları da unutmamak lazım, hemen akabinde millet 2. warder a koşuor gate e yüklenirken siz barakanın etrafında koşuşturuosunuz neden acaba? bir kere legal yoldan içeri girdin diyelim. en az 50 kişi arasından haftalarca üst üste sen mi kesiosun warder? güldürme adamı konuştukça batıosun allahın ezik bugcısı, gidin adam gibi oynayın şu oyunu burda ahkam kesmeyin..
Sosyal ağlarda paylaş

bundan sonra oyun ne kadar seviyeliyse biz de o kadar seviyeli olacaz...su mevzular artmadan önce benim yazdığım yoktu frumlara...ama düzenli olarak okurdum..bundan sonra taarruz halindeyiz...kosp yada koxp hernerde kullanıldığını görürsem ss alıp official forum da yayınlayacam...kullananlar düşünsün......oyun içinde de hertürlü söverim...enayimiyiz biz manual kasıyoruz.....
Sosyal ağlarda paylaş

imamcore

warderin nasil kesilecegini sen bilen birinin partisine gir ve ogren kk

ogrendikten sonrada gel paticikte

laf attigin adamlardan ozurdile :d

noob iste nolacak bilmiyor

bilen biride varsa ona camur atiyor...
vardeda son vuran alams encok dmage vuran partydeki encok dmage vuran adam alir ...

yani orda genelde ilk % yi kim vurmussa o alir..

iceri girme olayina gelince san ne zamandan beri bu oynnu oynuyorsun hala ogrenemedin mi

mageler telepert yaparak iceri girilebildigini yoksa
millete camur atmak icin bahaneler mi uyduruyorsun ???

bb canlarim :d
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...