Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yorumsuz el morad castle da barkkk...

AresMajere

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bana karşı suçlamaları dogrultan kişilere bu yeterli olacaktır. forumlarda oyunda her türlü hile yaptıgımı söyleyenler ve dürüstlükten bahseden kişiler bu ss i gördüklerinde nasıl bir açıklama yapacaklarını merak ediyorum. bu resimdeki boss kısacası barkkk sadece cz/bowl da çıkar herkesinde bildigi gibi...

uniq itemleri nasıl elde ettigi anlaşılıyor.. ben şimdiye kadar sustum ve hiç bir şekilde yanıt vermedim. buyrun yorum sizlerin...

link

http://forum.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=22576&postorder=asc&start=15

resim

http://img227.imageshack.us/img227/2743/barkkkk2ln.jpg

yorum sizlerin...
Sosyal ağlarda paylaş

gunlerden beri jade real in millete dürüstlük dersleri verdigini okuyordum ve bu gereksiz tarısmaya girmeyi düsünmüyordum ama artık bu ss i görünce jade real anlattıgı kadar dürüst biri olduguna ve millete ahlak dersi vermeye hakkı olmadıgına inanıyorum. hatta aresmajere icin soyledigi tüm seylerin yalan dogru olsa bile kendinin ayarladıgını düsünyorum.pianada bark kesen ne de olsa herseyi yapabilir...............degil mi arkadaslar.?
Sosyal ağlarda paylaş

yorumsuz tek kelimeyle yorum yapmak istemiyorum.... sadece bişey var son 4-5 savaştır x clanından 2 kişi keeper'a spawn oluyo nasıl oluyosa ben bunu çok kişiye sordum o kadar nova meteor'un arasından hiç bir assasin keeper'a gidemez.. Select charachter yapsa bile artık savaş alanında yanıp sönmüyo karakterler.. Eskiden bunu 2 kişi daha yapıyodu onlar banlandı ve daha yapmıyorlar.. Bu SS'e bakılırsa x clanının sonu Cypher'daki Heaven clanı gibi olacak.. Onlarda böle her yere boss çıkarttırıyodu clan komple 9999 gün ban yedi ve şu anda bütün charları banlı bu clanın .. Admin tarafından ban yediler ve onu spawn eden GM'lerin de işine son verdiler.. Ne diyim Allah kolaylık versin...
Sosyal ağlarda paylaş

konustugun laflara dikkat et o zaman cocuk gibi falan seyler konusma ben jadeyi ne zaman korudum adamın dedigi talos eslantta cıkmazmıs xd

burda şimdi jadeyi eleştirsem veya onun yanında bir yorum yapsam polemik olcak ondan boyle yorum yapmak daha mantıklı anlamısındır sanırım xd

[ Mesaj 02 Mart 2006, Perşembe - 16:57 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

gm in adı ne eminim konusma soledir iki kişi arasında gecen pm

jade real : gm cigim rica etsem bana ayurdımcı olabilirmisin??
.... : sorun nedir?
jade real : bana it dişi lazım
.... : it tırnaaa olmazmı?? :d
jade real : aaa lütfen beni kırma :pp
.... : taam atıom hemen sen emret sultanım
+monsummon 1312 kodunu bilmiyorum :d
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...