Jump to content

AcharaD

=o=
 • Mesaj sayısı

  101
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

AcharaD hakkında

 • Rütbe
  AcharaD
 1. AcharaD

  Büyük bir zamandan sonra..

  İyi olmuş paticik 'in açıldığı. Bu arada Haso Sen Yaşıyormuydun ?! :)
 2. AcharaD

  Where Is Bilinc? xD

  Dota Akar ^_^
 3. Koptum asdasfsafsaf. Millet Oyunu Bırakır Bu Kızda Oyuna Geri Dönüyor Allah Akıl Fikir Versin :D
 4. AcharaD

  ARANIZDAN BİR EZÜĞ AYRILIYOR :)

  Selamatle Kardeşim.
 5. AcharaD

  Bu Kadarda Olmaz Gene Patriot :S

  Peki Jade Teşekkür Ederim.
 6. AcharaD

  Bu Kadarda Olmaz Gene Patriot :S

  JAde Benim kimseden kaçtıgım yok konu başka yerlere çekiliyor o yüzden uzatmayın diyorum. Benim gibi herkes biliyor glicht yapan adamları Ayrıca sana şunu söylüyorum Senin clanından bana yapılan Bu ilk glicht degil artık bişeyleri ıspatlamak için fraps açtım buda son derece normal. Hı birde şöyle bir iddaa da bulunmussun kırmızı yakarken town atıyormusum yada atıyormusuz. Allahını seversen Senle hiç cz de karşılastıkmıda bu lafı bana söylüyorsun Şimdiye kadar Cz de hiç bir proğram kullanmadım kullanmam. Aksini iddaa ediyorsan böyle kırmızı yakıp ototown aldı gibilerinden Ispatlarsın kurulaf etmezsin arkadaşım Bukadar Basit. Bazı Şeyler Artık KAbul edin Bu kadar Zormu ya Ewet Clanımdaki arkadaşım yapmıs belli kendisini uyarıyorum demek BU KADAR ZORMU ?
 7. AcharaD

  Bu Kadarda Olmaz Gene Patriot :S

  Her Neyse Uzatmaya Gerek Yok.
 8. AcharaD

  Bu Kadarda Olmaz Gene Patriot :S

  Arkadaşım güzelce bi yazı yazdım savunma yapmana gerek yok kimseyi kötülemiyorum sadece Madem clan liderisin bunu yapan arakdaşları uyarmanı istedim lütfen başka yönlere çekmeyin konuyu saygılar...
 9. AcharaD

  Bilgilerinize...

  Demek Charını sattın Mustafa Hayırlı olsun Darısı Başımıza...
 10. AcharaD

  Bu Kadarda Olmaz Gene Patriot :S

  Herneyse Fazla Uzatmaya Gerek yok. Umarım Jade Arkadası Uyarır Ve birdaha Tekrarlanmaz Bu olay.
 11. AcharaD

  Bu Kadarda Olmaz Gene Patriot :S

  Orda 2 kişi vardı patriot clanından bu 1. 2. clan lideri arkasında oldugu halde adam tıngır mıngır hile yapıyor ben buna deli oldum benden giden 50 np önemli degil ama haksız kazanç. Ayrıca Patriot clanına Karşı bir düşmanlıgım yok. Humanken Bizamanlar bende o clanda yer almıştım... Geçenlerde patriot clanı isillion kesmeye gittiginde futulity nin yaptıgı ayıbı burda bize gösterdiler. Bende Doğal olarak bunu göstermek istedim.
 12. AcharaD

  Bu Kadarda Olmaz Gene Patriot :S

  Link Yaşıyor ölmemiş.
 13. 09/04/2006 02:28 Cz de Herzamanki Şerefsizliklerini yapanlar... Yorumsuz... Yanlarındaki Adamlara Aldırmadan Ve üstelik Clan Liderleride Arkalarındayken Bu vaziyette Utanmadan Bana Glicht Yapıyorlar en önde beni takip eden adamlara dikkat edin ikiside Patriot clanında!. Bu kadar yüzsüzlük olamaz Yakısmıyor size :S Siz olsanız ne yaparsınız bu durum karşısında? JadeReal Senden Ricam Clanındaki Arkadaslarına Lütfen Gereken Uyarıyı Yap... iyi Oyunlar. işte buda ispatı http://rapidshare.de/files/17534850/Bu_Kadar_Da_oLmaz.wmv.html Boyut: 4 MB [ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 13:52 tarihinde, AcharaD tarafından güncellenmiştir ]
 14. AcharaD

  golemlerde isloon

  iddaa var kanıt yok ss olsa iyi olurdu!!!
 15. AcharaD

  Uncapped's pk movie with TheLast Clan

  izledim movie 'yi genelde güzel olmu$ ayrıca priest lar iyi iş görmüş party heal eksik olmuyor :)) Ben yaptıgın komboyu pek sevmedim sağ alt daki damage ları gösteren barda verdigin damageler bence çok seyrek dahada hızlandırsan güzel olurdu , bu arada lvl kaç ?
×
×
 • Yeni Oluştur...