Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yorumsuz el morad castle da barkkk...

AresMajere

Öne çıkan mesajlar

@ghtyu

hala malsın ve mallığa devam ediyosun tebrik ederim seni..
istersen kralına söle kardeşim aresmajere yada başkası duysa kaç yazar.. benim kimseden korkum yok! allah'a şükür üzerimdeki her itemi kendim yaptım veya aldım..

@xromeox
1 günde böle çıktın ortaya 1vs1 de illusion atan ve str giysilere acid pot atansın sana ben kendi forumunda bişey söledim gerzek... kaç tane "0" lvl den "62" char kastın kaç kere kendi itemini kendin yaptın bunları yap ondan sonra gel tartışalım die senin konuşmaların boşa... seni kâle bile almıyorum alınacak adam deilmişsin çünkü sende şu keeper'a nasıl spawn oldunu anlat bakalım eee nede olsa eski sabıkalı sın glitching den ban yedin..bunu da açıkla istersen süzme...
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca su konuyada acıklık getıreyım

xromeox ve jhoncostantine

nasıl oluyorda şunu dusunemıyolar re-spawn dene bı olay war bu 1

ıkıncısı oraya gıdne kadar kac kez oldunumu sayamıyorum dahı 5 erden 15 re-spawn war ken uzerımde kepar a gıdene kadr max 4 mil 3 re-spawn kalıyor orc ve durust olanlar bunu bılır blackjuan a da sorabılırsınız kac kez onun yuznden yattıgımı bır ben bılırım laggat yemekten we o laggat ın yuzunden olmemden acayıpayarım dır kendısıne ayrıca sayın by synergenx akıllı bırazcık adam olsan da basımda bekledıgın yarımm sattlerı saysan sırf kepar yuzunden kalkmıyorum

it ürür kerwan yürür...
Sosyal ağlarda paylaş

way bea neler varmış... okudukca şaşırdım şaşırdıkca okudum.. ne scrl lar ne kavgalar ne dupe ciler ne itemler ne rol +2 leri

ya kardşeim madem bu kadar gm tanıo ablanıs sölesinde dupe serbest olsun madem adam gibi oynucaksınız verin bizlere item yada bizde dupe yapalım o zaman kapışalım.. oyunun bu gidişi ii deil şimdi hakkı ile 70 olanlar kaç aydır bekliorlar lvl lar açılsın die e bu scrl lar satışa sunulduğu zaman millet 1 ayda 70 olucak neye kime göre hak bu. gm birine event düzenler boss çıkarır biri o clandan çıkar laf atar birinin biri sevgilisidir konuştuklarınıza bakın 12 sayfayı okuyun 1 :(

ben anlamyorum bu oyunda milletten çalarak veya millete dupe item satarak veya gm le muhabbet kurarak diğer oyunculara büyük üstünlükler kurduğunuz zaman ne elde ediceksiniz oyunun cılkını çıkarmakdan başka np de 10milyon yazsa ne olur zzzz

forumun birinde açık arttırma olarak shell set satılıo +10 olup edit item olup tüm setteki özellikler şöyledir
90 dagger defans
90 spear defans
45 axe
45 club gibi özellikler neyle eklenio ve satılıyor 500$ açık arttırmada. e artık millet gm in peşine düşer hani bana hani bana hani bana die
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda o resimleri ve açık arttırmayı gördüğüm foruma baktım alan yetkilileri konuyu silmiş.. ve resimde yok ama şunu söyliyeyim shell set ve tamamı dd ds daxe die gidior en az defans 45 idi genelde toplam 90 defans oluodu tüm set +10 idi...

hayır özellikle açıklıyorumki gm aganıza yaptırmak isterseniz hem deli ytl eder hemde kasarsan deli np eder.

ben genede adresi vereyim güsel şeyler oluo örnek alıp yaptırırsınız :)
http://badboyz.10.forumer.com/viewforum.php?f=9

[ mesaj 03 mart 2006, cuma - 18:29 tarihinde, trimovax tarafından güncellenmiştir ]

o forumda lovemuffin. nick li kişi satıodu seti :) kimlik bilgilerinden msn ini de aldım o üyenin siz uğraşmayın buyrun burdan yakın
msn messenger: [email protected]

[ Mesaj 03 Mart 2006, Cuma - 18:31 tarihinde, TrimoVax tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

trimo
olay surda bugunlerde bunlari yapanlar yarin iki gun sonra 70 sınırı acilip (ki su anda 70 levelde atlamak icin 311 m istiyor) bunu nasil kascaklar saniyosun. emin olki ozaman gmler cebin tavan yapcak oyun yapimcilari paraya dogcak ne kadar cok 70 o kadar fazla istek nerdeyse 100 e yaklasti areste 70 sayisi gerisini sen dusun bide bu kisilere yetismek icin caliscak olan +65 leri:s
Sosyal ağlarda paylaş

xromeox bana sadece şunu açıkla, itemlerin umrumda deil ama şunu açıkla bakalım, biz gate i kırmaya çalışırken nasıl oluorda siz içerde warder ı kesmekte oluosunuz? bana bunun mantıklı bir açıklamasını yap. lvl in 62 ve saydığın itemler ile hp 2.7-2.8k arasındadır tahminimce, 2.8k hp ile o kadar guardın ve novanın altında warder kesiosun bak sen, tekrar ediorum gate kapalıyken bütün bunlar nasıl olabilior, sanırım magenizin gözleri çok sağlam, hani duvardaki geçitleri ii görüodur falan sıkı healerlarınızla partice içeri giriosunuzdur .)

selametle.
Sosyal ağlarda paylaş

@cotigolovely
benimde kast ettiğim o insanlar illegal yollarla elde ettikleri şeylerin yakında kendi dötlerinie kaçıcağının farkında deiller bi ülkede bi oyunda ne kadar düzen varsa o kadar tekdüze kazanc vardır.. sen tekere çomak sokan reisicumhur bile olsan düzeni bozdunmu kendi gücünü daha büyük güclere yönelrtirsin...
gm in ekmeğine yağ sürüolar işin özü bu

@ghtyu

ben ne gm tanırım ne jade ne aresmajere hiç 1ide umurmda deil.. ben çıkacağım kadar cz ye çıktım lvl 62 iken baktım olucak gibi deil nerdeyse tek atan rog lar var kastım 65 oldum tek atamayanlar olduğuna sevindim şimdide onları kesmek için 70 e gidiorum scrl da çıkarsalar dupede yapsalar azimle işeselerde ben illegal yolla elimden geleni yapıcam. birilerine yalakalık edicek durumda hiç1 zaman olmadım olmamda..

@cotigolovely
tekrar söyliyim kişiler ve kurumlar ve yaptıkları umurumda deil ister ban yesinler ister dupe yapsınlar ama eğer bu oyunu hala oynamak istiolarsa alsınlar şapkalarını önlerini düşünsünler bu ne olucak böle die
bu forumdan bi ark şunu söylemişti wipe den önce cz de adım atamazken wipe den sonra oyundaki en zevkli günümü geçirdim demişti bu tüm olayların özüdür... (söyleyende nocom)

saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

allahin mallari nasil varder keeper kesildigini bilemeyecek kadar mal siniz ve adama halaa camur ationuss pardon sizin uzerinizde camur yok pok vardi :d

ogrenin once nasil yapildigini sonra agziniz acik armut pic agzima dus dersiniz allahin mallariii :d
Sosyal ağlarda paylaş

ceek ;

nekadar salakca ve aptalca şeyler konusuyor bazilari

biri diyor yeterli degil biri diyor photoshop

1.. diyelimki czde çekildi iyi hoş güzel barkin oraya gidene kadar kimse kimseyi öldürmedimi ? bu bir

2. olarak diyelimki hadi czde çekildi ne adam gidecek czde çekecek e 3dk içinde kimse kimseyi öldürmeyecek daha sorna adam town gelecek (elmorad castle) orada kimse yazmicak yok selling blah blah bişe olmadan jade reali bulacak ss çekecek
way way way

3. biri demişki vs vs vs hala aptalca konusmalar yapiyor bazilari inanin anlamiyorum sizi
jade real zaten hakli olsa gelir di konusurdu gerçi konusacak hiçbirşey yok neyse size iyi salakca muhabbetler bye

pamir arkadaşımıza kullanıcı adını bana verdigi için teşekkür ediyorum bu postumun onun ile ilgisi yoktur ben yani ceek yazdı neyse

[ mesaj 03 mart 2006, cuma - 18:47 tarihinde, pamir tarafından güncellenmiştir ]

[ mesaj 03 mart 2006, cuma - 18:49 tarihinde, pamir tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 03 Mart 2006, Cuma - 18:50 tarihinde, PaMiR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...