Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patriot clan ve daha fazlasi !!!!

ccaannnn

Öne çıkan mesajlar

hayır çocuk gerçekleri söylüo ya biz yalakaymışız ya ben sana şimdi yalakalık yaptım zannedio banada +8 shard verion zannedio
girsin charıma baksın +8 shardlarımı görsün ama dışardan bakıldığı zaman ben salağım +8 stiletto ile geziyorum.

yani uzun lafın kısası eğer ben senden veya jade den +8 shard alsaydım +8 stiletto ile gezmez
dual +8 shardla gezerdim demek istedim :p
Sosyal ağlarda paylaş

para vardır , oyunda kullanır ...istedıgını yapar..lvl ekler np ekler banlanır..ama reel parayla ıtem alınması bence normal zaten ban sebebıde olmadıgı ıcın anormal bır durum yoktur..pus dan scroll alıp satıp item alanlarda aynı durumda degılmıdır ??? isteyen ıstedıgını yapar ıleegal olmadıkca..
Sosyal ağlarda paylaş

bakın lütfen şunu birbirine karıştırmayın. jade benim gercek hayatta arkadasimdir , canimdir , cigerimdir. bu oyunda ki atişmalarımız , kavglarimiz , tartismalarimiz sadece oyun ile ilgilidir. eskiden rakip clandaydik simdi farkli irklardayiz o yüzden haliyle bir cekisme var aramizda ama bu oyun icinde kalir. bunu kullanarakta jade e benim oldugum bir ortamda kimse hakaret edemez.

bu tür yazilar hakaretler devam ederse , belki kimsenin umrunda olmayacak ama ne patiye giricem ne de oyunda pm acik dolasicam.

ytl ile item almak ne kadar suçsa , premium ile lvl kasmak , cash ile scroll almak o kadar suçdur.

bb
picallo_tr
Sosyal ağlarda paylaş

pico ben hiç premium kullanmadım ama bnce yanılıyosun ( son yazdığnda ) piyasadaki neredeyse bütn oyunlar paralı neredeyse bu oyunda premiumsuz dolaşmak oyunn bi alt sürümünü kullanmk gbi bişey doal olark bu oyunu yapanlarda para kaznmak içn yapıo sevabına deil k2 network adi bi firma kabul ediyorum ama para kazanmaları gerktiğinide kabul ediyorum tek sorun bu kadr para kazandıkları halde bu kadar kötü bi sistem ( özellikle şifre madurları ) jade içnde söylenilenlere karışamam ne tanırm ne ederm ama bnce kesn bi kanıt olmadn çamur atılması kötü bişey!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim bahsettigim su. biri diyelim oyun parasina degilde ytl ile satiyor itemi. simdi ben bu itemi gidip alsam adamdan , kim karisabilir ki ? yada bu kimi ilgilendirir.

jade i savunmayayim diyorum :) neyse son bişey daha yazim jade in üstünde ki sheller in hepsi +8 mi zannediyorsunuz :)
madem gme para veriyor item aliyorda niye üstünde 2-3 parca +8 shell var ? gm de +8 kalmamis mi :)

madem camur aticaksiniz bari biraz biseyler ögrenip atin :))
Sosyal ağlarda paylaş

en güzel olanı zaten gm den parayla item almak,parayla lvl atlamak,parayla np almak..
+8 shell..+8 shard vs vs.. parayla almak varken neden gidip 5-10 gün bi shard +7 upgrade etme kiçin uğraşayımki?.. en mantiklisi bu..
reelde kazandiğin helal para ile burda helal item almak;sonra da 'ben onu keserim,1vs 1 de arenada beklerim spikele 3k çakarim'demek,diyebilmek!ahlakli player örneği budur!.
bu mu dürüstlük?
ya güldüm size ne haliniz varsa görün..
Sosyal ağlarda paylaş

allah allahhhh, şimdi ortada yaman bi çelişki var. birileri diyor ki itemları parayla almak da bir alın teridir. para kazanıyosun alın terinle, sonra item alıyosun reel paraya..

eh tamam bunu doğru kabul edersek, bunları savunanlar, reel parayla edit level, np yapanları niye horgörüyor?

neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza; reel para ile oyunda item almak,np almak,lvl atlamak alin terimi sence?bu haksizliğin danişkasi.
günde 10 saat dm kesmek,çıkan itemleri upgrade etmek demekki develikmiş.emeğinle oynamak enayilikmiş.gmden item almakmış adamlık..
ßen konuşulanlardan bunu anladım.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bassın parayı yapsın edit char ben ona bisey deyemem ...

' bastım parayı yaptım charımı dese' yapan adam kimsenin bisey demeye hakkı olmaz ama yapan adam yapmadım diyince sorun ordan kaynaklanıyo dedigim gibi para onun calısıp kazanıyo basar parayı yapar ona kimse bisey demez ama burda mert olmak onemli yaptım diyemiyo kimse !
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar tartışırsanız tartışın edit char yapılıyosa bu suç k2 nin.

jade edit charmı?
hayır.
çünkü beraber kastığımız günler oldu.
üzerindeki itemler editmi ?
hayır.
parayla satın alınmıştır belki ama şuan zaten 1446545641 kişi +8 shard satıyor ytl ile ve alanda çok var
pazar alanında boyna görüyoruz ytl ile bilmem ne alınır satılır. tek jade değil yani .
neden jade jade diyosunuz onu anlamış değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sana karı gibi oyna mı dedim şimdi?
yazdıklarımı iyi bi şekilde tekrar oku .
bunu yapan yüzlerce kişi var (item alma)
jade de gelip sana dedimi seni keserim akıllı ol diye?
neden jadeye laf atıyosunuz diyorum.
eğer edit ile alakan varsada git k2 ye şikayet et diyorum kaldıki üst yazımdada aynen belirttim k2 nin suçudur diye. kimse sana burda ben seni keserim sakın cz ye gelme falan gibi meydan okumuyo. kaldıki ben oyunu bıraktım sen istesende ben gelmem
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza

" allah allahhhh, şimdi ortada yaman bi çelişki var. birileri diyor ki itemları parayla almak da bir alın teridir. para kazanıyosun alın terinle, sonra item alıyosun reel paraya..

eh tamam bunu doğru kabul edersek, bunları savunanlar, reel parayla edit level, np yapanları niye horgörüyor?

neyse... "

+1
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza,

real para ile item almak char edit etmekle ayni sey degil. birisi ticaret zaten var olan oyunun yapisnda olan itemi baska bir userdan satin aliyosunki zaten onemli itemler gb ile satilmiyor. ben buna karsi degilim o kadar yanlis bulmuyorum. o zaman scroll satip ( gercek para ile aliniyor) gb ye cevirip item almakta ayni sey.yine gercek para harcamis oluyorsun bu yasak degilki.

amaaaaaa gidip nasil oldugu belli olmadan kendine oyun yapisinda olmayan bir seyi saglamak suctur. yani gidiyosun kendine hak etmedigin np yi hak etmedigin lvli ekletiyosun yada ekliyosun. bundan daha buyuk bir suc olabilirmi oyunda? ayrica herkez real paraya item alabilir gucu yetiyorsa ama herkez kendisine para ile yada vs yolla np ekletebiliyomu?

o zaman oynamayalim arkadaslar mirc gibi takilalim oyuna arada ekletiriz biseyler lafmı?

[ Mesaj 01 Mart 2006, Çarşamba - 14:01 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...