Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patriot clan ve daha fazlasi !!!!

ccaannnn

Öne çıkan mesajlar

sacmalama mustafa bir kere afaki konusyosunuz benim neyi neyle aldigimi bilemezsiniz. ikincisi burada aresmajereyi korumak icin sacma sapan bir baslik acilmis ama tutulacak bir tarafi yok.

siz aresmajerenin bu isi para ile yaptigini nerden biliyosunuz? seymi saniyosunuz k2 yi ariyosun adamlara bastiriyosuın parayi sana ekliyolar 300 500 k np olemi? denesin bir baba yigit hadi hepimiz yapalim o zaman kasmaya gerek yok cz de falan!!!!!!

ıkı ırkada gerek yok.. hatta hepinizi icq ve mirca davet ediyorum birakin charlariniz orda dursun haftada bir ekletin!!!!

[ Mesaj 01 Mart 2006, Çarşamba - 14:06 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

nerden biliyosun nereye gittigini konumuz k2 degilki k2 nin kazancini tartismiyoruz. tartistigimiz insanlarin bir yolla klendilerine np ve lvl ekletmeleri. bu haksizlik degilmi ayrica anlamsizlik degilmi?

benim icin aresmajere ban yemis yememis onemli degil artik sagir sultan duydu npsini nasil kazandigini. ben onun yeride olsam oyunu bile birakirim. sen neyinle gurru duyacaksinki ?????

bu bebekken cay kola icen cocuklara su katilmis kola ve cay vermeye benziyo. kendi kendilerine mutlu olsunlar. o zaman sahte npleriyle.

ayrica burada para ile item almayı tartisiyorsunuz benim ne ile aldigimi nerden biliyosunuz? ama aresmajerenin 22 gunde eklettigi lvl ve nplerini ben belgeliyorum!! baska bir konuda para ile item almayipta alanlari lesetirirken bir yandan da dupe yapip satanlara dokunudurusam bu forum fokurdar!!!!

[ Mesaj 01 Mart 2006, Çarşamba - 14:26 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

evet para ile item almak yada char satin almak suc degildir ama k2 nin bunla ilgili hizmet vermek zorunlulugu yoktur. yani gidip real para ile aldiginiz iteminiz silindi die k2 ye hesap soramazsiniz ki buda dogal ama bu suc teskil etmez.

bu nerde suc olur biliyomusnuz maliye bakanliginda olur .) faturasiz sanal item almaktan ahahaha

ama oyun yapisi icinde yani sanal hayatimizda bakarsaniz ise charini bir yolla edit etmek suctur. ayni zamanda haksiz rekabettir ve bu esitsizliktir. siz neden boyle bir konuyu israrla anlamak istemiyosunuz anlamiyorum.

hosunuzami gidiyo siz emek verirken oyunda birilerinin lvl atlayip np ekletmesini seyretmek? sonra bu bir yaris degilmi? ranking die birsey var. e nasil yaris bu doping li atlet ceza yemiyomu?

bence cok bile uzadi konu.. sonucu gorursunuz yakinda.

[ Mesaj 01 Mart 2006, Çarşamba - 14:38 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

katılıyorum picallo item herkez satabilir biraz aklını yorarsa ama edit charı k2 nin kendisinden başka kimse yapamaz yada edit np yi ve bunu yapan gmlerde zamanında ya kovulmuş yada mahkemelik olmuştur bunuda unutmayın isteyen k2 yi arasın bi kişi item almak istiyorum diğeride edit char bak bakalım ne diejekler. valla item satıoyorum 56146516 kişi var msnimde oyunun geneline bakmak lazım çoğu kişi reel paraya item satışından memnun ama çoğu kişide reel paraya edit char ve np yede karşı reel paraya satış her online oyunda vardır bunu unutmamak lazım hangi yolla olduğu önemli değildir(düpe hariç) 62 itemsiz bir arkadas nası olsunda itemli arkadasların yanında boss kesip item düşürsün bu adam oyun boyunca ezikmi olajak bazı şeylerde denge sağlar o zaman her bossu f9 nycris monster bunlarmı kessin kimsede item olmasın sağlam adamlarınmı olsun sadece bana göre güzel ve denge sağlayan uygulama bundan dolayı tek bir eksi ko nun parasız oyun diye tanıtılması halbuki paralı ve yeni başlayan herkeste oynayan da biliyor bunu. edit char ve np bana görde yanlış oluyor bu durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

jade real demiş ki;

......................... amaaaaaa gidip nasil oldugu belli olmadan kendine oyun yapisinda olmayan bir seyi saglamak suctur. yani gidiyosun kendine hak etmedigin np yi hak etmedigin lvli ekletiyosun yada ekliyosun. bundan daha buyuk bir suc olabilirmi oyunda? ayrica herkez real paraya item alabilir gucu yetiyorsa ama herkez kendisine para ile yada vs yolla np ekletebiliyomu?

aslında bu yazdığın mesajda bi kaç nokta var ama hem konuyu dağıtmamak hem de bahsettiğim şeyi bir kez daha vurgulamak üzere "yani gidiyosun kendine hak etmedigin np yi hak etmedigin lvli ekletiyosun yada ekliyosun." şu bölümün altını çiziyorum.

birincisi, zaten insanların neyi hakedip neyi haketmediğine biz karar verip "sen bunu haketmedin, allah belani versin! allah seni şöyle yapsın bilmem ne ol, zart zurt" demek olmaz.

ha şimdi "kardeşim ben level 65 i gece gündüz kasarak 2 ayda aldım, sen 60 dan 65 i 2 haftada aldın. bu haksızlık!!!"

e o zaman sana sorarım, eğer bi oyuncu bir item' ı yapmak için 1 ay boyunca dm altına yatıyorsa ( örnek veriyorum tabi ki) ve sen bu item' ı 100 ytl vererek alıyorsan, burada da bir haksızlık vardır. ha yukarıda jade'in yazdığı mesajı baz alırsak da tepki olarak "jade sen shell set +8 haketmiyosun!" diyebilme hakkına sahip oluruz herhalde?

düz mantık kullanıyoruz. ikisi de aynı kapıya çıkar bi şekilde.

burada sözüm ne jade' e ne aresmajere' ye ne de bilmem kime. konuyu takip ettiğimde gözüme çarpan çelişkili noktaları anlatmaya çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasım kosp k2 nin olsa nie kullandırıp banlasın adamlar pre olmayanları zor alıor artık oyuna herkesi premiuma yönlendirior değilmi e o zaman kosp 10 dolar en düşük pre de öle sence kosp satıp banlayıp müşteri kaybederekmi yoksa her ay düzenli premiuma yönlendirerekmi para kazanması daha mantıklı kesinlikle kosp k2 nin deil buna adım gibi eminim önceden bende öle düşünürdüm ama artık eminim bu kadar salak bir ticaret politikası olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

her iş yerinde işleri bozan kendi çıkarlarına çalışanlar vardır oyun içi gm ler görevlendirilmiş birer işçidir fakat k2 nin sahibi deildir oyunu yapanda deildir sadece polis görevi üstlenmiş kişilerdir oyundan sorumlu bi serverda bir kaç tane gm vardır. işçide patronundan mal çalar olay budur patronuda bunu sezerse hem onu kovar hemde yaptıklarını kapatır sen patron ol sende öle yaparsın asıl sorun k2 nin kendi denetiminde var gm ler yeteri kadar denetlenmior çokda para aldıklarınıda zanedmiyorum yazılımı yapan onlar deil ticareti yapan onlar değil onlarda bu şekilde para kazanıyorlar benim fikrimce ve farkedilince mahkemelik bile oluyorlar bunun örenekleri çok
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza hic akillica konusmuyorusun yazdigin sey bir suru laf ama ici bos!!!!

ben illa dm kesip up yapmak zorunda degilim. bu oyunda market var. !!!! yapandan satin alma ozgurlugune sahibim!!!!

ayrica k2 nin yapisinda adminler ve gm ler var. bir yolla np ekleniyorsa bilinki bu adminler yoluyla olmuyor. nasil odugunu bende bilmiyorum. ama bunu yapan char banlaniyor. bunun altini ciziyorum.

sadece pislik atmak icin konusanlarin kuyruk acisi olan ezikler oldugunu dusunuyorum.

ben aresmjerenin uzerine afaki konusmuyorum. hak etmiyor neden mi etmiyor al bak asagida yapistirm bidaha buyutecini gozlugunu al iyi ce bak....!!!!!!!!!!!!

[ Mesaj 01 Mart 2006, Çarşamba - 15:07 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

bu anlamda o zaman adam dava acarsa nolcak 1-2 de kanıt sunarsa olayla ilgi bence o kadar kolay degil bunu yapan adam olabilcekleride dusunuyodur...

senin dediginle soyle mantık kurula bilir patron diye isimlendirdigin k2 nin sahiplerinden biriyle gm daha fazla para kacırmak için yapmıs olabilir belkide bunu preimum gibi belli bir ucret karsılıgı aylık kabul ediyolar ama adam parayı odemeyince banlıyor olabilir ....0_o
Sosyal ağlarda paylaş

bu şekilde kendi adamlarıda olabilir ama kendi içinde de gizli yapanlar kesinlikle var bir kaç gm hatırladığım kadarıyla bu yüzden mahkemelik olmuştu ama ben şunada inanmıyor değilim sonuçta bu bir oyun k2 de çok sorumsuz olduğu için şirketin sahiplerine güzel meblalar verdiğinde her şekilde yapacağınada inanmıyor değilim ama bunu bir sınırdada tuttuklarına eminim onun yerine item satmak daha legal bi olay gözüktüğü için daha çok k2 item satma yooluna gitmesi daha mantıklı değilmi ve bana bir gm nin itirafıından bi alıntı yapayım eskiden yapılıordu ama artık yapmıoruz edit char :) ve bunu bizim denetimimiz dışında yapan bir iki gm de kovuldu şeklinde :) sonuç olarak k2 bir işletme çok göze batmadan bazı şeyleride yapabilir bu şu an en fazla kullanıcaya sahip wow da da var everquestte de var hepsinde var onların yerinde sende bende olsak eminim yapardık bu bi kapitalist düşünce para kazanma yarışı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...