Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patriot clan ve daha fazlasi !!!!

ccaannnn

Öne çıkan mesajlar

o kadar tartışılmış konuşulmuş bağırılmış çağırılmış halbuki olay o kadar basit ki. şöyle düşünürsek çok daha basit anlaşılacak herşey: bir şehir düşünün gayet mutlu ve huzurlu insanlar yaşıyor iyibir belediye başkanı var milletvekilleri de var. ekmek 1 lira. herşey güzel. ama birden milletvekilleri rüşvet yemeye belediye başkanı yolsuz ihaleler yapmaya polis hırsızlarla ortak çalışmaya başlıyor. neler olur? artık ekmek 10 liradır. yolda yürümek zordur. illegalitenin sınırı yoktur zaten kontrol eden bir kolluk kuvveti yani "devlet" yoktur. zaten devlet bu işi bu hale getirendir. aynı şey k2 içinde geçerli dostlar. benim kadar eski oynayanlar 2 yıl önceki knight bilirler. yenilere anlatığımda şaşıp kalıyorlar. bu şehir, bu oyun kirlenmiştir. yani bu oyunun devleti olan oyun yapımcıları yöneticileri vs. de kirlenmiştir. temizlenir mi? hayır. çünkü onlar çukkasından memnundur. bu şehir yaşayanları olarak ben,sen,o,biz,siz,onlarda yolsuzluk yaptıysak,yapıyorsak ya da yapacaksak bu tamamiyle bu yöneticilerin boşvermişliğindendir. onun için kimsenin kimseyi suçlamasına gerek yok. sallayın oynayın. bu kadar gerginlikten sonra ünlü türk düşünürü reha muhtarın bir lafıyla bu gergin havayı alayım ortamdan:

nerde bu devlet nerde bu millet!
Sosyal ağlarda paylaş

bilinc +1 sabahtan beri su konuyu okuyorum en mantıklı cewabı bilinc wermis hll walla adamların cebine surekli para girio onlar sizin derdinizde mi kimde +8 warmıs kim legal kim illegal sizce k2nin umrundamı
bu oyun sonucta isteyen para werir bir yerlere gelir isteyen kendi cabasıyla ben para wererek bi yerlere gelmeye karsıyım o baska

[ Mesaj 01 Mart 2006, Çarşamba - 19:34 tarihinde, SPectre88 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bence illegal item sahibi olmak insanın sahsi fikridir. ama bir insan dupe yapıyorsa , bu diğer kullanıcılarında dupe yapması anlamına qelmez.bizim milletimizin her türlü işte oldugu qibi bu oyunda da bi cinlik bulmuş.ya da bizim milletimizin üstüne kalmı$.lütfen arkada$lar bunun 1 oyun oldugunu unutmayalım ve kişisel duygularımızı burdan birbirimizle paylaşmayalım.(negatif olanları).
nasıl , nerde , hanqi itemle oynuyorsanız !
oyundan zevk almaya bakın..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi murtaza-jade tartışmasındaki konuda iki tarafta haklı. kendimden örnek verecek olursam.
2 ay önce lvl 63.00 da bırakıp item kasmaya karar verdim ve oyuna maradonda girdim maradonda çıktım. zaman geçtikçe itemleri yaptım hatta wipelerde bikaç item kaybım oldu aynı itemi yapmak için kalma sürem daha da uzadı ve dilekolay 2 ay gibi bir zaman aldı ve hala da dual rol eksiğim var. asıl konuya gelince, ben bu maradonda item için bi yerlerimi yırtarken daha 61 olan eleman olmuş mu 65? buraya kadar herşey güzel ben aldım elime +8 shardımı, adama bir baktım birgün içinde dual +8 shardlar, shell setler vs. şimdi bunun altında bir adaletsizlik yatıor bunu belirtmem gerek, oysaki şuan 68 e kasıordum ki beni bilenler bilir, 1.5 hafta önce 63.00 dan aldım yarın k2 nin izniyle 65 olcam.

olaya dier açıdan bakınca, adam 65 e kasmıştır ama bakmıştır itemler yetersiz, oyun içi para kazanmanın yöntemini de bilmiodur ya da yapamıodur, parasıyla deil mi kardeşim der basar parayı çeker +8 shell seti, +8 dual shardları ve kimse buna bişey diyemez.
Sosyal ağlarda paylaş

hızlı giden atın boku seyrek duser.

yaw bu oyun kıme kalmıskı sızede kalacak. şöyle bir patinin eski forumlarına bakın. kimler war sımdı oynıyan. seneye bu zamanda burada olanların bakalım kacı oyuna dewam edecek. yaw ben 98 de falan gozumu counter ile actım amanin ne guzel oyun falan her sanıye oynıyım dıodum :d sonra onunda moku cıktı programlar aimler falan illegal şeyler girdi işin içine sonra bırdaha da elimi sürmedim. yaw oyunda trilyonlara sahip olsanız nolacak 1-2 sene sonra kım hatırlıycak bu moktan şeyi .) ewli ewine koylu koyune yane o bıcım bırakıp gıtceksınız. fazla kasmanın baglanmanın ne anlamı war .)

harcadıgınız ytl lere yazık derım ama ısteyen ıstedıgını yapmakta serbesttır. temmuz ayında +7 raptor almıstım we eylulde sılınmıstı. ne kadar cok kasmıstım onu alabılmek ıcın. noldu sılındı. +8 kullandım 5 ay boyunca. noldu sılındı. yaw a.q dupeninde edit çarında iteminde gm ninde önüne geçilemiyor yani geçilmek istenmiyor. alan memnun satan memnun bu işte tek memnun olmayan kısım warsa her wipede acaba neyım gıtcek dıye dusunenler .) yaw fagk yu o biçim bırak sallamayın fazla. isteyen istedigini yapsın. uzun omurlu değil bunlar.

nerde o eski cooltanglar falan nerde sımdıkı lamerler. bırakın gidin kış kış :)
Sosyal ağlarda paylaş

yaa cok salak bi konu kim neyle item almıs yok ytl ile yok onla yok bunla almış hala bu konuda biseyer yazanlarda diyecek biseyim yok dupe vb. illegal seyler yapmadıktan sonra bence herkes ne yaparsa yapsın ben bu oyunu oynamya baslayalı 1 yıl bile olmadı bu forumdaki cogu kişi gibi 1 kaç yıldır oynasam emin olunki +8 dual shard +8 shell set vs hepsini coktan almısıtım hemde hic reel para harcamadandan ve hakkımla başka dicek biseyim yok bence konu kapansın...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...