Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patriot clan ve daha fazlasi !!!!

ccaannnn

Öne çıkan mesajlar

bunların dışında k2 nin çok berbat bir yazılımı olduğunuda unutmamak lazım database hacklerinin yaptığı editler tabiki silinir :) olay ne boyuta geldi be pe :) neyse sallayalım gitsin bu konular çok konuşuldu bunu herkez biliyor adamlar zorla oynatmıyor istemeyen gitsin diyor kardesim birazda suçu kendimizde arayalım memnun olmadığımız okula gitmemeyi biliyoruz bundada irademizi kullanmamız lazım dediğim gibi memnun olmayan gitsin mantığında adamlar kimseyi zorlamıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

mustafa cok asikarki bu konunun basligi diger basliga karsilik misilleme olarak acilmis afaki bir baslik icindeki suclamalarda afaki.

d iger bana soru soran arkadaslara da cevabim su:

bunu nasil yaptigini bilmiyorum. buradan cok sey yazarim konu cok yere gider dallanir. ama bildigim sey su bunu adminler bilmiyo. bu kadarini soleyebilirim.

zaten benim burdaki davamda su:
1. ben hakkimi ararim sikayetimi yaparim. bir sahisin hic haftalik np kazanmadan 22 gunde nasil 2 lvl ve ayni zamanda 550 k np aldigini sorarim. banlayan banlar inceleyen inceler.

2. sucluysa banlar. benim bilmedigim seyler varsa o bu is yapililabiliyosa bu is legitse banlamaz. anlasildimi?

he o zamanda sorarim onlara neden bunu herkez yapamiyo yada nasil yapilabiliyo? ben ko ya binlerce dolar para odeyip hizmet almak icin kendimden bile baska dolu ınsana premium alirken neden bole bir hizmet almiyorum? neden web sayfasinda nation transfer su kadar para yaziyoda np transfer bu kadar para yazmiyo ? bu insanlar nasil np ekletebiliyor?

o zaman cevaplarimi alir buradan size de yazarim hepimiz ekletiriz!!

[ Mesaj 01 Mart 2006, Çarşamba - 15:30 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

takma jade oynayan oynar oynamayana bye bye hakkını ara cvbını almak sana kalmış burdaki kimseyide ilgilendirmez herkes hakkıını arasın ama yalan karalama yaparak değil belge ile konuşun hak arıyosanızda diğer şekilde adamlar beğenmeyene bye dior
Sosyal ağlarda paylaş

jade real, senin yaşça büyük olmandan dolayı sindirebileceğini filan mı düşünüyosun? hayır yani yaşına hürmet edilcek bi tarafın kalmamış, bu son mesajından bunu anladım. düzgün şekilde yazılan yazılara verdiğin cevapların içeriği ne yazık ki benim yazdıklarımdan(!) daha boş olmakla birlikte "nereye saldırsam da olay çıkarsam" teması içermekte.

bana öyle ünlemli cümleler filan yazıp şekil yapma yani. boş konuşuyomuşum da bilmem neymiş de.

level kasmak = zaman işi ( parayla alınınca haksızlık)
np kasmak = zaman işi (parayla yapılınca haksızlık)
item yapmak = zaman işi ( ama nedense itemları parayla alınca sorun olmuyor)

madem ilk ikisi haksızlıksa, üçüncüsü de haksızlıktır.

bu bağlantıyı anlayamıyosan bu senin sorunun, beni ırgalamaz.

selametle.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben anliyorumda senin gibi anlama guclugu cekenlere laf anlatmaya calismak hatam olabilir. bence sen bu 5 sayfa forumu birkac kez daha oku anladiginda haber veririsin murtaza..

akil yasta degil bastadir keske sen de de olsa :) :) :)hani yas biraz tecrube kazandirir ama akil kazandirmaz.

en azindan sende ikisinden birisi olsa fena olmazdi ehehehe

[ Mesaj 01 Mart 2006, Çarşamba - 16:05 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...