Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türk yapımı frp oyunu; hükümran senfoni

Rinen

Öne çıkan mesajlar

• 11 ay sonra ...
Cidden çok kaliteli devam ediyor ve iyi de bir dağıtıcıyla anlaşmışlardı yakın zamanda, oyunu dünyaya dağıtacak. Orijinal ve otantik bir fikir ayrıca yenilikçi oynanış, kaliteli görüntülerle dünyadaki diğer oyunlarla boy ölçüşebilecek bir oyun olacak inşallah. Umarım yalan olmaz da kısa zamanda kavuşuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci video gerçekten hoş. oyunun grafikleri günümüz için gayet yeterli. fakat inşallah oyunun çıkması çok gecikmez, dx10 falan sorun yaratabilir sonra.

grafiklerde gözüme takılan tek şey, tabanlardaki texturelerin biraz tekdüze olmasıydı. yani kendisini çok tekrar ediyor gibi görünüyordu, bu var bi tek :)
Sosyal ağlarda paylaş

Arayüz hakkaten fazla iyi değil ama daha gelişir, oyunun son hali bundan daha güzel olur gibime geliyor. Zaten daha dış mekanları falan görmedik muhteşem olmalı dış mekanlar, ayrıca bana da tabanlardaki kaplamalar yavan geldi. Sims'te yer döşermiş gibi hep aynı desen, odanın bir ucuyla diğer ucu arasında hiç fark yok, kamera izometrik olunca çok batıyor göze
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim gözüme batan, ortalamanın altında sayabileceğim tek ey Dragon vs tarzı yaratıkların animasyonlarıydı. Sanki biraz fazla keskin ve hızlı olmuş hareketleri. Ama onun dışında Türkiye'den bugüne kadar çıkan en iyi oyun olacakmış gibi gözüküyor. Ayrıca dünya standartlarına göre de iyi oyun gibi gözüküyor. Hellgate London'ın karakter animasyonlarından iyi açıkçası. Sonra yeni videosu çıktıysa HL'nin bilemeyeceğim ama, ilk videosundaki karakter animasyonları hayal kırıklığına uğratmıştı beni.
Sosyal ağlarda paylaş

MMO ile ilgisi yok canım. Bir karakteri oynadığınız tek kişilik bir rol yapma oyunu. Ama yanınıza bilgisayarın yönettiği takım arkadaşları katılabiliyormuş ve onlara emir verebiliyormuşsunuz. İçinde bulundukları duruma göre emirlerinize uymayabiliyorlarmış yada sizin istediğiniz gibi hareket etmeyebiliyorlarmış.

Belki ilerde çoklu oyuncu desteği katmayı düşünebilirler, bilemiyorum. Ama MMO.. cık.

[ Mesaj 23 February 2007, Friday - 15:36 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...